1. HABERLER

  2. BÖLGE

  3. Carrefoursa Malatya Hipermarketi 1 Yaşında
Carrefoursa Malatya Hipermarketi 1 Yaşında

Carrefoursa Malatya Hipermarketi 1 Yaşında

İSTANBUL (AA) - CarrefourSA'nın Malatya'daki hipermarketi, birinci yıldönümü dolayısıyla 13-19 Şubat tarihleri arasında çeşitli indirimler ve fırsatlar...

A+A-

İSTANBUL (AA) - CarrefourSA'nın Malatya'daki hipermarketi, birinci yıldönümü dolayısıyla 13-19 Şubat tarihleri arasında çeşitli indirimler ve fırsatlar sunuyor.

Şirket açıklamasına göre, CarrefourSA'nın Malatya Doğa Cadde AVM içinde konumlanan hipermarketinin birinci yıldönümü dolayısıyla müşterilere çeşitli indirimler ve fırsatlar sunuluyor.

Açıklamada görüşlerine yer verilen CarrefourSA Genel Müdürü Hakan Ergin, Malatya'nın CarrefourSA adına ürün ve hizmet kalitesini Türkiye'nin doğusuna ulaştırmak amacıyla önemli olduğunu dile getirdi. Ergin, şunları kaydetti:

"CarrefourSA olarak Malatya'da olmaktan memnuniyet duyuyoruz. Malatya, bir yıldır sepetlerini CarrefourSA ile dolduruyor. Bu vesileyle bize inanan, bize güvenen ve yanımızda olan değerli tüketicilerimize teşekkür ederiz. Malatya'daki hipermarketimizin birinci yılını hem gıda hem de gıda dışındaki birçok ürüne uyguladığımız özel indirimlerle kutluyoruz.

Kurulduğumuz günden bu yana her zaman için sektörde ilklere imza atan, gerçekleştirdiğimiz yenilikler ve ürün çeşitliliği ile müşterilerimize her zaman en iyi alternatifleri en uygun fiyata ulaştıran bir marka olduk. Bununla yetinmeyerek tüketicilerimiz en çok neyi tercih ediyor, ne zaman alışveriş yapıyor ve nelere dikkat ediyor gibi bilgileri ortaya çıkararak en kaliteli ürünü en uygun fiyatla sunuyoruz. Malatyalıların CarrefourSA'yı takip ederek fırsatlardan faydalanmaya devam etmelerini arzuluyor, hipermarketimizin birinci yılını kutluyorum."

Önceki ve Sonraki Haberler