1. HABERLER

  2. ADS

  3. Çelik Soyunma ve Dosya Dolabı
Çelik Soyunma ve Dosya Dolabı

Çelik Soyunma ve Dosya Dolabı

Çelik Soyunma ve Dosya Dolabı

A+A-

Ofis ve bürolarda artık çelik dolaplar, çelik kitaplık ve arşiv dolapları, soyunma dolapları daha çok tercih ediliyor. Çelik dolaplar hem sağlam ve dayanıklı oluyor hem de çalışma alanlarına daha temiz ve estetik bir görünüm kazandırıyor. Ofislerde, şirketlerde, devlet dairelerinde yazılı evraklar dosya ve klasörlere konarak saklanır. Bu dosyaların çalışmalar sırasında tekrar kullanılması gerekir. Arandığında kolayca bulunması için de belli bir düzen içinde saklanması gerekir. Çelik dosya dolabı bu ihtiyaç için en iyi çözümdür. Dosyalar dolaplara düzenli bir şekilde yerleştirilir ve arandıklarında kolayca bulunur.

Tekli, ikili, kapaklı, kapaksız, yarı kapaklı ve cam kapaklı dosya dolapları farklı ölçü ve renklerde olur, ihtiyaca göre tercih edilir. Dolaplarda asma kilit, gömme kilit veya elektronik kilit kullanılır ve dosyalar güvenli bir ortamda muhafaza edilmiş olur. Çelik dolaplar darbelere ve dış etkenlere karşı daha dayanıklıdır ve yıllarca sorunsuz kullanılır. Ceyla Çelik firması olarak ofislerde ihtiyaç duyulan her türlü dosya dolabı ve diğer çelik malzemelerin üretimini yapmaktayız. Dolap imalatında kaliteli sac kullanıyoruz. Elektrostatik toz boyalı dolaplar ofislere daha çağdaş bir görünüm kazandırıyor.

Fabrika, atölye, spor tesisleri, öğrenci yurtları, askeriye gibi yerlerde ise soyunma dolabı önemli bir ihtiyaçtır. Çalışırken giyilen giysiler soyunma dolaplarında muhafaza edilir ve işe başlarken giysiler değiştirilir. Çelik dosya dolabı iş kıyafetlerinin sağlıklı bir ortamda saklanması için en ideal dolaptır. Şantiye, fabrika, atölye ve askeriye gibi yerlerde daha çok standart soyunma dolapları kullanılırken, spor tesislerinde, özel yurtlarda, spa merkezlerinde kısaca estetiğe daha fazla önem verilen yerlerde farklı renk ve modellerde soyunma dolapları kullanılır.

Tekli, ikili, üçlü, dörtlü, altılı, dokuzlu soyunma dolabı çeşitleri ihtiyaca göre tercih edilir. Dolaplarda metal ya da plastik askılıklar, havalandırma ızgaraları, etiketlik ve asma kilit bulunmaktadır. Dolaplar soyunma odalarının yapısına ve büyüklüğüne göre farklı ölçülerde olabilir. Ceylan çelik firmamızın çelik dosya dolabı, soyunma odası dolabı çeşitlerini web sitemizde görebilir ve dilediğiniz renk, model ve ölçülerde dolap siparişi verebilirsiniz. En uygun fiyatlarla en kaliteli ve kullanışlı dolapları firmamız üretmektedir. Yurdun her yerinden de sipariş alıyoruz.

Önceki ve Sonraki Haberler