1. HABERLER

  2. ADS

  3. Cengiz Turizm Esenboğa Transfer Hizmetleri
Cengiz Turizm Esenboğa Transfer Hizmetleri

Cengiz Turizm Esenboğa Transfer Hizmetleri

Cengiz Turizm Esenboğa Transfer Hizmetleri

A+A-

Günümüzde ülkemizde gittikçe yaygınlaşmaya başlayan bir sektör haline gelmeye başlayan Havalimanı Transfer Hizmeti, aslında üzerinde karar verirken ince eleyip sık dokuma gerektiren de bir sektör. Sektörün bu denli düzensiz büyümesinin sebebi, herhangi bir vergi levhasına, şirkete sahip olmayan ve doğal olarak bu işi hakkıyla yapabilecek bir donanıma sahip olmayan kişilerin dahi 1 araçla oldukça ucuz fiyatlara bu işi yapması ve bu sektöre girmesi olarak açıklanabilir.

İşte bu noktada havaalanı transfer hizmeti almak isteyen yolcuların yapması gereken*ismi daha önce duyulmuş, bu sektörde çok uzun yıllardır yer alan firmalardan hizmet almak.

Eğer Ankara Havalimanı Transfer yardımı*isteyen yolcular bu öneriyi dikkate almayıp ucuzluğu düşünerek farklı firmalara yöneldiklerinde, söylediği noktadan erken veya geç saatte alınmak, bazen de hiç alınmamak gibi sıkıntılarla karşılaşabiliyor.

Bu noktada öneri olarak verebileceğimiz firmaların başında Ankara'da 10 yılı aşkın süredir bu sektörde olan ve şehrin önde gelen turizm firmalarından sayılan Cengiz Turizm geliyor. Bir Havalimanı Transfer Firması'nda bulamayacağınız çeşitte araç filosuna sahip olan Fores Turizm'in şoförleri de dış görünüşleri ve şoförlük bilgileriyle, firmanın neden bu kadar önde olduğunu anlatır nitelikte. Üstelik Cengiz Turizm'in transfer fiyatları da sadece verdikleri hizmete göre değil, diğer firmaların transfer ücretleriyle kıyaslandığında da oldukça makul seviyede.

Hâl böyleyken Ankara Esenboğa Havalimanı'na ulaşım konusunda veya Havaalanından evinize dönüş transferinizde kendileriyle iletişime geçmemek yanlış olur diye düşünüyoruz. Firmanın web sitesi : www.ankaraalantransfer.com

Önceki ve Sonraki Haberler