1. HABERLER

  2. ADS

  3. Çevre Dostu Kalem Olur mu?
Çevre Dostu Kalem Olur mu?

Çevre Dostu Kalem Olur mu?

Çevre Dostu Kalem Olur mu?

A+A-

 

Çevre dostu ürünlerimiz ile piyasada fark yaratır ve özel çalışmalarımız ile markanızın değerine değer katarız. Parçaları kurumsal pantone rengine göre üretilebilen bio kalem modellerimiz ile hem sosyal sorumluluk bilincinizi korur hem de markanızın imajına bir değer katabilirsiniz. Doğa dostu ürünler ile hem Türkiye’de hem de yurt dışı pazarlarda talep gören ürünlerimiz ormanları, hayvanları ve çiçekleri sever ve korur.

Tohumlu kalem modellerimizin içine

  • Ardıç
  • Göknar
  • Karaçam ve
  • Ladin tohumu konabilmektedir.

Kapaklı olarak tasarlanan modellerimiz geri dönüşüme uygun kâğıt gövdeden oluşmaktadır. Kapak kısmında bulunan özel tohum haznesi ürünün en önemli ve ayrıntılı kısmıdır. Plastik parçalar kendi markanızın rengine göre hazırlanabilir ve sizinle özdeşleştirilebilir. Kaleminiz bittiğinde tohumunu ekerek dünyaya bir fark katabilirsiniz.

Promosyon ürünlerin kullanışlı olarak seçilmesi marka değeri üzerinde etki yaratmaktadır. Müşterilerinizin daima yanınızda taşıyabileceği promosyon kalem ürünleri ile her an akıllarda kalır ve bilinirliğinizi artırabilirsiniz. Özel günlerde ve etkinliklerde dağıtabileceğiniz kalemler ile müşterilerin çantalarına, evlerine ve ofislerine rahat bir şekilde girebilirsiniz.

Önceki ve Sonraki Haberler