1. HABERLER

  2. ADS

  3. Çevreye Duyarlı İnşaat Sistemleri
Çevreye Duyarlı İnşaat Sistemleri

Çevreye Duyarlı İnşaat Sistemleri

Çevreye Duyarlı İnşaat Sistemleri

A+A-

 

Şirketimiz müşterilerine sunduğu son teknoloji ürünler ile fark yaratmaktadır. Yeni yatırımları ile c profil sistemlerinde dünyanın sunduğu kaliteyi müşterilerinin ayağına götüren şirketimiz sunduğu maliyet avantajları ile de tercih edilmektedir. Kolay bir üretim ile hızlı sevkiyat yapan firmamız müşterilerine geniş üretim seçenekleri de sunmaktadır.

Sigma profil siparişleri özel olarak üretilmektedir. Bu nedenle projeleri daha dikkatli takip edilmelidir. Bu sistemin en önemli özelliği yüksek kaliteli malzemeler ve üretim teknikleri kullanılarak hazırlanmasıdır. Firmalara özel boyda üretimlerin ve paketlemelerin yapılabildiği model ile sevkiyatlarda kolay bir şekilde tamamlanabilmektedir.

  • İnşaat
  • Çelik yapı
  • Hafif çelik yapı ve
  • Enerji sektörlerinde kullanılan malzeme ile çelik binalarda taşıyıcı görevi görülmektedir.

Bilgisayar kontrollü olarak üretilen z profil sistemleri birbirinden farklı ölçülerde üretilebilmektedir. Rüzgâr, kar ve zor hava şartlarına dayanıklı olarak kullanım sağlayan ürün ile taşıyıcı kolonlar, kirişler ve çatı makasları tasarlanabilir. Korozyona karşı dayanıklı olan sistemler ile malzeme bu sayede de maliyet avantajı yakalanmaktadır. Çatı ve cephelerde güvenli bir şekilde kullanabilen ürünler bu nedenle daha fazla tercih sebebi olmaktadır.

Önceki ve Sonraki Haberler