1. HABERLER

  2. ADS

  3. Check Up Testleri Nelerdir?
Check Up Testleri Nelerdir?

Check Up Testleri Nelerdir?

Check Up Testleri Nelerdir?

A+A-

 

Farklı yöntemler ile fakat aynı amaç için uygulanan check up testleri,

  • Bölgesel yağ oranı
  • Vücut kitle endeksi
  • Hedef nabız hesaplanması
  • 12 dakika yürüyüş/koşu testi
  • Alt/Üst vücut kuvvet testi

Olarak birbirinden ayrılır. Testlerin temel mantığı, kişinin içinde bulunduğu durumu özetlemek olurken; her testin ayrı bir yapım ve uygulama aşaması olur.

Check Up Kampanya Seçenekleri

Yüksek erişim kolaylığında sizleri bekleyen check up kampanya seçenekleri, makul ödeme koşulları ile dilediğiniz testi yapmanıza fırsat verir. Kampanyadan yararlanabilmek adına Acıbadem ile irtibata geçebilir ve testler hakkında size bilgi vermelerini isteyebilirsiniz.

Check Up Türleri ve Özellikleri

Uygulanma çeşidine göre birbirinden ayrılan check up türleri, ortak amaca hizmet eder: kişinin yaşam kalitesini ortaya koyma. Türler, belirli yağ oranlarından kalp ritim eksenine kadar ölçülebilir her türlü değeri kendisine görev biçer. Ayrıca testlerin kişinin kuvvetini de ortaya koyabildiğini söylemek zor değildir; hatta sporcular, belirli dönemlerde bu testlere girer ve ona göre transfer veya çalışma işlemlerini yapar. Mevcut haldeki tüm testleri inceleyip onlardan makul ücrette yararlanabilmek adına www.acibadem.com.tr/checkup/ adlı internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Önceki ve Sonraki Haberler