1. HABERLER

  2. BÖLGE

  3. Chp Gölbaşı İlçe Başkanı Elikesik Belediyeyi Eleştirdi
Chp Gölbaşı İlçe Başkanı Elikesik Belediyeyi Eleştirdi

Chp Gölbaşı İlçe Başkanı Elikesik Belediyeyi Eleştirdi

ANKARA (AA) - CHP Gölbaşı İlçe Başkanı Bülent Elikesik, Gölbaşı Belediye yönetimini eleştirdi.Elikesik, Gölbaşı Esnaf Sanatkarlar Odası lokalinde...

A+A-

ANKARA (AA) - CHP Gölbaşı İlçe Başkanı Bülent Elikesik, Gölbaşı Belediye yönetimini eleştirdi.

Elikesik, Gölbaşı Esnaf Sanatkarlar Odası lokalinde düzenlediği basın toplantısında, gazetecilerin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutladı.

Gölbaşı'nın 2018 yılı itibarıyla 125 bin nüfusa ulaştığını belirten Elikesik, gelişen ve büyüyen Gölbaşı'na yakışmayan durumlarla karşı karşıya olduklarını söyledi.

Gölbaşı'nda binlerce öğrenci olmasına rağmen esnafın da heyecanla beklediği ekonomik ve kültürel büyümeyi sağlamak adına bir şey yapılmadığını öne süren Elikesik, sözlerini şöyle sürdürdü:

"Hatırlatmak isterim ki yapılan çalışmalarda CHP grubu, hemşehrilerimizin menfaatleri doğrultusunda iktidara destek olmuştur, ancak şu da bilinmelidir ki, bilboardlarda göl temizliği ile ilgili reklam yapılırken Gölbaşı Belediyemizin esamesi bile okunmamıştır. Evet, iki kat hizmet yaptınız, Zübeyde hanımı yıkıp yeniden yapmak iki kat hizmet midir? Sizin iki kat hizmet anlayışınız, var olan bir yapıyı yıkıp yeniden yapmaktır."

Elikesik, 2019 itibarıyla Gölbaşı'nın tekrar CHP iktidarı ile tanışacağına inandığını da sözlerine ekledi.

Toplantıya CHP Gölbaşı Belediye Meclis Üyesi Hatice Hüsnüoğlu ve ilçe yönetimi katıldı.

 

Önceki ve Sonraki Haberler