1. HABERLER

  2. KONYA HABERLERİ

  3. Çiçek: Devlet Bahçeli'nin Yanındayız
Çiçek: Devlet Bahçelinin Yanındayız

Çiçek: Devlet Bahçeli'nin Yanındayız

"Ülkü Ocakları, KAMU-SEN İl Temsilciliği ve tüm ilçe temsilcileri, Konya Ülkücü İşçiler Derneği İl Başkanlığı, TÜRKAV İl Temsilciliğimiz ve ÜLKÜ-BİRr İl Temsilciliğimiz bu süreçte sonuna kadar lider Devlet Bahçeli'nin yanında ve emrindedir"

A+A-

KONYA (AA) - MHP Konya İl Başkanı Murat Çiçek, "Ülkü Ocakları, KAMU-SEN İl Temsilciliği ve tüm ilçe temsilcileri, Konya Ülkücü İşçiler Derneği İl Başkanlığı, TÜRKAV İl Temsilciliğimiz ve ÜLKÜ-BİRr İl Temsilciliğimiz bu süreçte sonuna kadar lider Devlet Bahçeli'nin yanında ve emrindedir." dedi.

Çiçek, İl Başkanlığında düzenlediği basın toplantısında, MHP'nin bugünlere kuşatmaları ve tuzakları aşarak geldiğini söyledi.

Partisinin il ve ilçe teşkilatlarıyla çalışmalarını sürdürdüklerini anlatan Çiçek, şöyle konuştu:

"Ülkü Ocakları, KAMU-SEN İl Temsilciliği ve tüm ilçe temsilcileri, Konya Ülkücü İşçiler Derneği İl Başkanlığı, TÜRKAV İl Temsilciliğimiz ve ÜLKÜ-BİR İl Temsilciliğimiz bu süreçte sonuna kadar lider Devlet Bahçeli'nin yanında ve emrindedir. Bugün paralel tuzaklarla, küresel saldırı ve derin komplolarla karşı karşıya kalmış, kirli ve kalleş siyaset operasyonlarının oyun alanı haline dönüştürülmeye çalışılmaktadır. MHP'yi bilmeyen, nereden gelip nereye gittiğini anlamayan sanal kahramanlar, PKK'lılar DHKP-C'liler gibi ne kadar kanun dışı varsa MHP'de değişim isteğindedir. Şurası iyi bilinmelidir, MHP zamanı geldiğinde kendi kurultayını yapabilecek tecrübeye, deneyime ve bilgi birikimine sahiptir."

 

Etiketler : ,
Önceki ve Sonraki Haberler