1. HABERLER

  2. ADS

  3. Çiftçiye Destek Veren Kredi Seçenekleri
Çiftçiye Destek Veren Kredi Seçenekleri

Çiftçiye Destek Veren Kredi Seçenekleri

Çiftçiye Destek Veren Kredi Seçenekleri

A+A-

Kredihesaplama.org dijital kredi platformu, tüm bankaların kredileri için hesaplama araç sistemiyle hizmet veriyor. Bankacılık ürün ve işlemleri dahilinde, tüm kredi çeşitleri hakkında bilgilendirme sunan platform, kredi başvuru yapmadan önce kredi faiz oranlarının değerlendirilmesi ve vade seçeneklerinin analiz edilmesi için kapsamlı platform sunuluyor.

 

Kredi hesaplama araçlarını kullanmak için yapılması gereken; kredi kullanım miktarının ve vade süresinin seçilmesidir. Sistem otomatik olarak, belirlenen türdeki krediyi veren bankaların, toplam geri ödemeleri, taksit tutarları ve faiz oranlarının karşılaştırmalı sonuçlarını sunuyor.

Çiftçi Hibe Kredileri

Devlet destekli bankaların ve KOSGEB’in sunduğu çiftçi kredileri ile genç çiftçiler için verilen hibe kredileri için gerekli olan başvuru şartları, gerekli evraklar ile kredi kullanım miktarı gibi pek çok konuda bilgilendirme sunuluyor. ÇKS yani Çiftçi Kayıt Sistemi üzerinden kayıt olarak devlet destekli kredilerden ve hibelerden yararlanmak isteyen çiftçiler için bilgilendirme portalı sunuluyor.

En uygun kredi seçeneklerinde sadece çiftçiler için değil, esnaflar için tüm girişimciler için cazip seçeneklerle sunulan krediler ve toplam geri ödeme tutarları sunuluyor. Platformda bankaların verdiği günlük yatırım bilgileri ile en güncel paylaşımlar sunuluyor.

İhtiyaç Kredilerinde Seçenekler Sunan Platform

Kredihesaplama.org sitesi bankalarla bağlantılı ya da herhangi bir finansal portal ile değil tamamen bağımsız olarak ve kişisel yatırım önerileri şeklinde dijital hizmet sunuyor. Devlet bankalarından özel bankalara, tüm kredi çeşitlerinde en güncel faiz oranları nelerdir, vade seçenekleri veya kredi kampanyasının özel avantajları nelerdir gibi konularda hizmet veriliyor.

Ihtiyaç kredileri 3 ay ile 36 arasında değişen vade seçenekleri ve farklı oranlarda sunulan kredi türleriyle veriliyor. 2018 yılının güncel kredi faiz oranları ve aylık taksit ödemeleri gibi bilgilendirmelerle, kredi kullanmayı düşünen kişilere bilgi portalı sunuluyor. Kredi puanına göre verilen ihtiyaç kredileri, kredi puanı gerektirmeyen banka kredileri ve düşük puanı olanlara verilen ihtiyaç kredileri gibi pek çok seçenek sunulmakta, vade- faiz oranları değerlendirilerek en avantajlı ihtiyaç kredisi kullanımları yapılabilir. Siteyi, Facebook ve Twitter gibi sosyal medya hesaplarından da takip edebilir, güncel bloglardan yararlanabilirsiniz.

Önceki ve Sonraki Haberler