1. HABERLER

  2. ADS

  3. Çıkma Teklifi Öncesinde Yapmanız Gerekenler
Çıkma Teklifi Öncesinde Yapmanız Gerekenler

Çıkma Teklifi Öncesinde Yapmanız Gerekenler

Çıkma Teklifi Öncesinde Yapmanız Gerekenler

A+A-

Genellikle bizler erkekler olarak beynimiz düz mantık olarak çalışır dolayısıyla bayanlar gibi detaycı hiçbir zaman düşünemeyiz. Bu erkeğin 7’ den 70’ e tamamını yakından ilgilendiren bir konudur. Aynı zamanda bayanlarla birlikte iç içe yaşadığımızdan dolayı bazı noktalara da önem vermek gerekir bu bize çok fazla uygun olmuyormuş gibi görünse de bayanlarla kibar ve nazik bir şekilde konuşan ve romantizme önem veren her erkeğe kazandırmıştır.

Eğer bekârsanız ve bayanlarla iç içe olmak gibi bir niyetiniz varsa o zaman bu kurala kesinlikle uymanız gerekir çünkü hiçbir bayan kendisine değer vermeyen kaba saba erkeklerden hoşlanmaz.  Kaba bir erkek olmamanın da tek koşulu centilmen olmaktan geçer. Dilerseniz erkeklerin çıkma teklifi öncesinde bayanlara yaklaşımlarının nasıl olması gerektiği konusuna birazcık değinelim.  Kadınlar dünyanın en güzel ve enteresan varlıklarıdır neden hoşlandıkları ve neleri sevdiklerini bizler erkekler olarak kestiremeyiz ancak bazı püf noktalar vardır ki hiçbir bayan bu noktalara kayıtsız kalamaz. Örneğin hiçbir bayan randevuda kendisini bekleten erkeklerden hoşlanmaz. Ya da onları huzursuz edebilecek bir kişilikte olan erkekten. Konuşmanıza çok dikkat etmelisiniz kaba bir dile hiçbir şekilde sahip olmamanız gerekir. Örneğin ; yapalım kelimesinin yerine yapalım mı ya da yapabilir misin? Onlar için daha cazip ve ilgi çekici gelmektedir.  Kadınların erkekler için süslendikleri gibi bir düşünce vardır ancak bu aslında öyle değildir her kadın karşısındaki diğer kadından güzel görünmek için süslenir ve kendine bakar bu yüzden her fırsatta ona ne kadar güzel olduğunu hatırlatmanız size her zaman artı puan kazandıracaktır.

Diyelim ki bir bayanla tanışmak istiyorsunuz hatta bu sizin ona çıkma teklifiniz olacak. Bunu nasıl yapabilirsiniz.

Bu bir süreçtir ve bu sürecin öncesini çok iyi bir şekilde değerlendirmeniz gerekiyor çünkü bir bayanla konuştuğunuzda ilk intiba çok önemlidir. Ona kendinizi bir beyefendi gibi gösterdiğiniz de algılattığınız da kesinlikle sizden etkilenecektir. Burada dilin önemi büyüktür erkekler kadınların yakışıklı olan erkeklere bakacağını düşünür ancak kadınlar erkeklerin dillerinden yani konuşmasından etkilenirler bu yüzden karşınızdaki bayana etkileyici cümleler kullandığınız da asla sizi görmezden gelemez.  Ona mutlaka ufak jestler yapmalısınız bu bazen beklemediği bir anda çiçek almak olabilir bazen de çok şık bir yerden yemek ayarlamak olabilir. Ufak jestler kadınların gözünde çok büyük bir etki yapar. Sonuçta unutmamalısınız ki siz belki de karşınızdaki insanla bir ömür boyu birlikteliğe adım atabilirsiniz tüm gelişmeler sizin daha ciddi düşünmenize neden olabilir bu yüzden de ne kadar olumlu bir yaklaşım sergilerseniz karşınızdaki etkiler kendinizi de mutlu edersiniz. Bu yolda çok işinize yarayacak olan en etkili çıkma teklifi sözlerini ise aşağıdaki bağlantıdan öğrenebilirsiniz.

http://cikmateklifi.gen.tr/cikma-teklifi-sozleri/

 

Önceki ve Sonraki Haberler