1. HABERLER

  2. BÖLGE

  3. "Çocuklar Gülerse Dünya Güler" Projesi
Çocuklar Gülerse Dünya Güler Projesi

"Çocuklar Gülerse Dünya Güler" Projesi

AK Parti Eskişehir İl Sosyal Politikalar ile Odunpazarı İlçe başkanlıklarınca yürütülen "Çocuklar Gülerse Dünya Güler" projesi ile çocuklara kıyafet yardımında bulunuldu

A+A-

ESKİŞEHİR (AA) - AK Parti Eskişehir İl Sosyal Politikalar ile Odunpazarı İlçe başkanlıklarınca yürütülen "Çocuklar Gülerse Dünya Güler" projesi ile çocuklara kıyafet yardımında bulunuldu.

Partiden yapılan yazılı açıklamada, Odunpazarı İlçe Başkanlığı tarafından gerçekleştirilen etkinlikte, İl Başkanı Dündar Ünlü ve İlçe Başkanı Volkan Doğan'ın, yapılan kıyafet yardımından sonra, çocuklara hediye dağıttığı bildirildi.

Etkinliğe katılan İl Başkanı Ünlü, yaptığı açıklamada, "Çocukların sevgi ve hoşgörü dolu ortamda yetiştirilmesi, yeteneklerinin geliştirilmesi, beklentilerinin karşılanması, umutlarının canlı tutulabilmesinin yanı sıra geleceğine yön verecek güçte bireyler olarak toplumsal yaşamda yer alabilmelerini sağlamaya çalışıyoruz. Geleceğimizin teminatı çocuklarımız çok önemlidir. Çocuklarımızın yanında olmaya, dertlerini kendi derdimiz yapıp çare olmaya çalışıyoruz. Eğer çocuklarımız gülerse tüm dünya güler." ifadelerini kullandı.

Etkinliğe katılan kız çocuklarına bebek erkeklere ise oyuncak araba hediye edildiği belirtildi.

AK Parti Sosyal Politikalar Başkanı Ahmet Alsat, ramazan ayında çocukları sevindirmek istediklerini kaydetti.

Önceki ve Sonraki Haberler