1. HABERLER

  2. BÖLGE

  3. Çubuk'taki Asfaltlama Çalışmaları
Çubuktaki Asfaltlama Çalışmaları

Çubuk'taki Asfaltlama Çalışmaları

Ankara'nın Çubuk ilçesinde, Ankara Büyükşehir Belediyesi ve Çubuk Belediyesine bağlı ekipler, Camili Mahallesi'nde 9 kilometrelik yolu asfaltladı.

A+A-

ANKARA (AA) - Ankara'nın Çubuk ilçesinde, Ankara Büyükşehir Belediyesi ve Çubuk Belediyesine bağlı ekipler, Camili Mahallesi'nde 9 kilometrelik yolu asfaltladı.

Kısa sürede alt yapısı hazırlanan ve 2 metre genişletilen 9 kilometrelik yol, asfaltlama çalışmalarının ardından kullanıma açıldı.

Ankara Büyükşehir Belediyesi Çubuk Fen İşleri Şefi Cengiz Özaydın, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Çubuk Belediyesi ve mahalle muhtarlarından gelen talepleri öncelik sırasına göre değerlendirdiklerini belirtti.

Çalışmaların devam edeceğini anlatan Özaydın, "Karagöl ve Büğdüz grup yolu ile Susuz yolunun ardından başladığımız Camili gurup yolunun da asfaltını tamamladık. Yaklaşık 9 kilometrelik yolun genişletme ve temel çalışması tamamlandıktan sonra 2 kat asfaltı da atıldı. Yola 20 bin ton ikinci kat asfalt, 12 bin ton alt temel asfaltı ve 13 bin ton mekanik malzeme serimi yapıldı. Ekip olarak her noktaya hizmet götürmeye çalışıyoruz." diye konuştu.

Camili Mahalle Muhtarı Yaşar Gökçayır, hizmetten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, "Yolumuz çok güzel oldu. Allah herkesten razı olsun. Avrupa standartlarında, otoban gibi bir yolumuz var artık." değerlendirmesinde bulundu.

Etiketler : ,
Önceki ve Sonraki Haberler