1. HABERLER

  2. BÖLGE

  3. Çubuk'tan Zeytin Dalı Harekatı'na Destek Kampanyası
Çubuk'tan Zeytin Dalı Harekatı'na Destek Kampanyası

Çubuk'tan Zeytin Dalı Harekatı'na Destek Kampanyası

Kampanya kapsamında toplanacak ev yemeği, turşu, yün atkı, çorap, bere gibi ürünler Mehmetçik'e gönderilecek

A+A-

ANKARA (AA) - Ankara'nın Çubuk ilçesinde, Zeytin Dalı Harekatı'na destek olmak amacıyla kampanya başlatıldı.

Çubuk İlçesi Terör Mağdurları Derneği ve Çubuk Belediyesi tarafından organize edilen, bazı sivil toplum kuruluşları ve siyasi partilerin de destek verdiği kampanya kapsamında toplanacak ev yemeği, turşu, yün atkı, çorap, bere gibi ürünler Mehmetçik'e gönderilecek.

Dernek Başkanı Zeki Avan, gazetecilere yaptığı açıklamada, ilçe halkı olarak her daim devletin ve güvenlik güçlerinin arkasında olduklarını söyledi. Harekatta görevli askerler için sürekli dua edildiği hatırlatan Avan, Çubuk ilçesi olarak dün olduğu gibi bugün ve yarın da Mehmetçik'in yanında olduklarını vurguladı.

Avan, "Devletimizin başlattığı Zeytin Dalı Harekatı'na destek amacıyla ev yemekleri, turşu ile yün örgü atkı, bere, çorap gibi ürünleri toplamak için kampanya başlattık. Sağ olsun Belediye Başkanımız Tuncay Acehan bize bu konuda çok büyük destek veriyor. İlçedeki tüm sivil toplum kuruluşlarımız ve siyasi parti temsilcileri de destek olacaklarını söylediler. İnşallah bu desteklerle Çubuk Belediyesi Mehmet Akif Ersoy Kültür Merkezi'nde toplanacak ürünleri 2 Şubat'ta Mehmetçik'imize göndereceğiz." ifadelerini kullandı.

Etiketler : , , , ,
Önceki ve Sonraki Haberler