1. HABERLER

  2. KONYA HABERLERİ

  3. Çumra'da Kur'an Kursu Öğrencilerine Özel Piknik
Çumra'da Kur'an Kursu Öğrencilerine Özel Piknik

Çumra'da Kur'an Kursu Öğrencilerine Özel Piknik

KONYA (AA) - Konya'nın Çumra ilçesinde düzenlenen Kur'an kurslarına katılan öğrenciler, belediye ve müftülük işbirliğiyle kendileri için özel olarak...

A+A-

KONYA (AA) - Konya'nın Çumra ilçesinde düzenlenen Kur'an kurslarına katılan öğrenciler, belediye ve müftülük işbirliğiyle kendileri için özel olarak düzenlenen piknik programlarına katılıyor.

Çumra Belediyesi ve İlçe Müftülüğü, ilçede düzenlenen yaz Kur'an kursları öğrencilerine yönelik piknik programları düzenlemeye başladı. İlçede açılan Kur'an kurslarından her gün birinin öğrencilerinin, Gökhüyük Mahallesi'ndeki belediyeye ait tesislerde konuk edildiği piknikte, çocuklar gün boyu hem doyasıya eğleniyor hem eğitmenleriyle farklı bir ortamda sohbetler ediyorlar.

Çumra Belediye Başkanı Mehmet Oğuz da katıldığı ilk piknik programında çocuklarla sohbet etti.

Müftülükle iş birliği halinde başlattıkları programla her gün bir Kur'an kursu merkezinin öğrencilerini Gökhüyük Mahallesi'ndeki tesislerinde ağırladıklarını belirten Oğuz, "Çocuklarımızı bir gün boyunca piknik yapmaları ve eğlenmeleri, vakit geçirmeleri için misafir ediyoruz. Bu çocuklarımız çok özel çocuklardır." dedi.

Önceki ve Sonraki Haberler