1. HABERLER

  2. KONYA HABERLERİ

  3. Çumra'da Zabıta Denetimleri
Çumrada Zabıta Denetimleri

Çumra'da Zabıta Denetimleri

KONYA (AA) - Çumra Belediyesi zabıta ekipleri, iş yeri denetimi ve satıcıların kaldırım işgallerine yönelik olarak denetimlerine devam ediyor.Çumra Belediye Başkanı Mehmet Oğuz, yaptığı...

A+A-

KONYA (AA) - Çumra Belediyesi zabıta ekipleri, iş yeri denetimi ve satıcıların kaldırım işgallerine yönelik olarak denetimlerine devam ediyor.

Çumra Belediye Başkanı Mehmet Oğuz, yaptığı yazılı açıklamada, ilçe genelinde periyodik olarak yapılan zabıta denetimlerinin sıklaştırılarak devam ettiğini belirtti.

Özellikle fırın, kahvehane, çay ocağı, pastane, lokanta ve imalathane gibi sıhhiyeti önem taşıyan iş yerlerinin kontrol edilmesine önem verdiklerini vurgulayan Oğuz, şunları kaydetti:

"Son yıllarda vatandaşlarımızın ve esnaflarımızın kaldırım işgallerine yönelik dikkatsiz kullanımı halkımızı rahatsız etmektedir. Bu konuda zabıta ekiplerimiz titizlikle çalışmalarına devam ediyor. Vatandaşımızın hizmet aldığı yerler çok önemlidir. Hem sıhhi açıdan hem de temizlik açısından iş yerlerinin kontrolü halk sağlığı için önem arz etmektedir. Bu düşünce ile kontrollerimiz sürekli olarak devam edecektir."

Önceki ve Sonraki Haberler