1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Demir İnşaat 3 Projesiyle Konut Seferberliğine Katılıyor
Demir İnşaat 3 Projesiyle Konut Seferberliğine Katılıyor

Demir İnşaat 3 Projesiyle Konut Seferberliğine Katılıyor

İSTANBUL (AA) - Demir İnşaat, 20 yıl vadeli konut seferberliğine Demir Romance, Ayışığı Butik ve Demir La Vida projeleriyle katılıyor.Şirketten yapılan...

A+A-

İSTANBUL (AA) - Demir İnşaat, 20 yıl vadeli konut seferberliğine Demir Romance, Ayışığı Butik ve Demir La Vida projeleriyle katılıyor.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, Demir İnşaat, GYODER'in düzenlediği 20 yıl vadeli konut seferberliğine GYODER üyesi olarak katkıda bulunuyor.

Seferberliğe Demir Romance, Ayışığı Butik ve Demir La Vida projeleri ile dahil olan Demir İnşaat, 31 Mart'a kadar söz konusu projelerinden konut almak isteyenlere yüzde 5 peşinatla, 0,45 faiz oranı ile 120 ay, yüzde 0,79 ile de 240 ay vade fırsatı sunuyor.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Demir İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Hamit Demir, Türkiye'nin ekonomisi ve geleceğine olan inancın bir göstergesi olarak başlatılan tarihi seferberliğe destek vererek sorumlu bir davranış sergilemenin mutluluğunu hissettiklerini belirtti.

Konut ve bankacılık sektörlerini aynı platformda buluşturan seferberliğin ekonomik ve toplumsal ölçekte birlik ve dayanışma örneği oluşturduğunu kaydeden Demir, şu değerlendirmelerde bulundu:

"Türkiye ekonomisi, her geçen gün gücüne güç katarak büyümesini sürdürüyor. Bu büyümeyi hızlandıracak, ülkemizin gücüne güç katacak her türlü seferberliğe Demir İnşaat olarak destek vermek en büyük görevlerimiz arasında yer alıyor. GYODER üyesi olarak, GYODER'in başlattığı dev seferberliği destekleyerek bu görevimizi yerine getiriyoruz. Gayrimenkul sektörünü bir araya getiren kampanyayla ortaya çıkardığımız sinerjinin, sektöre ve Türkiye ekonomisine çok önemli faydaları olacağını düşünüyorum."

Önceki ve Sonraki Haberler