1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Demokrasi Ve Şehitler Mitingine Doğru
Demokrasi Ve Şehitler Mitingine Doğru

Demokrasi Ve Şehitler Mitingine Doğru

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın çağrısıyla İstanbul Yenikapı'da düzenlerecek Demokrasi ve Şehitler Mitingi'ne destek için Ankara'nın Nallıhan ve Beypazarı ilçelerinden çok sayıda vatandaş, Kızılay Meydanı'nda devam eden "demokrasi nöbeti"ne katılmak üzere yola ç

A+A-

ANKARA (AA) - Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın çağrısıyla İstanbul Yenikapı'da düzenlerecek Demokrasi ve Şehitler Mitingi'ne destek için Ankara'nın Nallıhan ve Beypazarı ilçelerinden çok sayıda vatandaş, Kızılay Meydanı'nda devam eden "demokrasi nöbeti"ne katılmak üzere harekete geçti.

İstanbul Yenikapı'da düzenlenecek Demokrasi ve Şehitler Mitingi'ne destek amacıyla Ankara Kızılay Meydanı'nda 15 Temmuz'dan bu yana devam eden "demokrasi nöbeti" eylemi, en geniş katılımla gerçekleştirilecek. Bu amaçla Başkent'in ilçelerinden belediyelerin organizasyonuyla çok sayıda vatandaş, Kızılay Meydanı'na gitmek üzere yola çıktı.

Beypazarı ve Nallıhan ilçelerinden de çok sayıda vatandaş, ilçe belediyelerince tahsis edilen otobüslerle Kızılay Meydanı'na hareket etti.

Etiketler : ,
Önceki ve Sonraki Haberler