1. HABERLER

  2. ADS

  3. Depreme Karşı En Güvenli Eleman: Çelik Yapı
Depreme Karşı En Güvenli Eleman: Çelik Yapı

Depreme Karşı En Güvenli Eleman: Çelik Yapı

Depreme Karşı En Güvenli Eleman: Çelik Yapı

A+A-

 

Çelik sistemler, CNC atölyelerinde yüksek teknik donanım ürünlerinden galvanize çeliğin soğuk şekillendirilmesiyle elde edilerek inşaat sahasına getirilen yapı elemanıdır. Betonarme yapılara göre Çelik Yapı sistemleri çok daha dayanıklı ve hassasiyet gösteren eleman olduğundan, depremlerdeki dayanımını arttırmaktadır. Ayrıca bu tür sistemlerin ömrü oldukça uzundur.

  • Yapım süreci hızlıdır ve iklim şartlarında değişiklik göstermez.
  • Depreme dayanıklıdır.
  • Maliyeti oldukça düşüktür.
  • Sürdürülebilir bir yapıdadır ve enerji tasarrufu sağlamanıza yardımcı olur.

Kabin Yapılar

Kabinler gerekli fabrikada belli ölçülere göre hazırlanarak inşaat alanına getirilip montaj işlemleri gerçekleştirilen, kurulumu hızlı, kullanışlı, düşük maliyetli modüler yapılardır. Bu tür Kabin yapılarında hafif çelik sistemleri uygulanır ve bekçi kulübesi, hastane, ofis binası, WC gibi amaçlarla kabin kullanımı mümkündür. Ayrıca müşterilerin tercihine göre de dizayn edilerek gerekli bölgelerde montajı yapılabilmektedir.

Prefabrike

Prefabrikasyon uygulamaları fabrika gibi üretim alanlarında sıklıkla tercih edilen bir yöntemdir ve yapı elemanlarının inşaat sahasına nakledilip montajlamasıyla oluşur. Prefabrike ile ilgili daha detaylı bilgilere ve sipariş ile ilgili işlemlere www.prefabrikyapi.com adresini ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

Önceki ve Sonraki Haberler