1. HABERLER

  2. ADS

  3. drd Filo Kiralama İhtiyacınıza Göre Paketler Hazırlıyor
drd Filo Kiralama İhtiyacınıza Göre Paketler Hazırlıyor

drd Filo Kiralama İhtiyacınıza Göre Paketler Hazırlıyor

drd Filo Kiralama İhtiyacınıza Göre Paketler Hazırlıyor

A+A-

Şirketiniz için hizmet ağınız, sektörünüz, insan kaynağınız ve hatta araç parkı durumunuz dahi göz önünde bulundurularak sizin ihtiyacınızı karşılayacak alternatif paketler drd Filo kiralama tarafından hazırlanıp şirketinize sunulmaktadır. İşini profesyonellikten ödün vermeyerek gerçekleştiren DRD, sizlere sunduğu paketlerle sizin tarafınızdan zaman harcanarak gerçekleştirilecek olan yükümlülüklerinizi hafifletmektedir.

drd Filo Yönetimi Tarafından Güvenli Teslimat

Size en uygun paket birlikte seçildikten sonra sözleşme aşamaları tamamlanır ve araçlar drd filo yönetimi tarafından teslimatı gerçekleştirilir. Yalnızca alışveriş esnasında değil sözleşmesini tamamladıktan sonra da müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamadan onların yanında yer alan DRD, memnuniyet faktörünü ön planda tutmaktadır.

drd Filo Teklif Talep Formu İle İşlem Yapın

Filo kiralama işlemlerinizi drd filo teklif talep formu ile rahatça gerçekleştirebilirsiniz.  www.drd.com.tr adresinde bulunan teklif talep formu, müşterilerin istediği her türlü marka, model ve km rakamlarındaki özelliklere göre araçları planlayarak teklif talep formuna karşılık vermektedir. İşlemleri hızlandırmak amacı ile yapılan bu işlemde şirketinizin temel bilgileri teklif talep formunda sizlere sorulmaktadır.

Önceki ve Sonraki Haberler