1. HABERLER

  2. DÜNYA

  3. Dünya Musul Operasyonunu Aa Üzerinden Takip Ediyor
Dünya Musul Operasyonunu Aa Üzerinden Takip Ediyor

Dünya Musul Operasyonunu Aa Üzerinden Takip Ediyor

Musul operasyonu üçüncü gününe girerken, uluslararası medya operasyonu Anadolu Ajansı’nın bölgeden yayınladığı fotoğraf ve videolarla aktarıyor

A+A-

ABD öncülüğündeki uluslararası koalisyon, Irak ordusu ve Peşmerge güçlerinin Irak'ın Musul şehrini DEAŞ'tan kurtarmak için başlattığı geniş çaplı operasyon üçüncü gününe girerken uluslararası medya da operasyonu Anadolu Ajansı’nın (AA) bölgeden yayınladığı fotoğraf ve videolarla aktarıyor.

Operasyonun başladığı ilk dakikadan itibaren, kalabalık bir ekiple tüm cephelerden fotoğraf ve görüntü geçen AA, operasyonun devam ettiği sıcak noktalardaki gelişmeleri canlı yayın aracılığıyla da abonesi olan TV kanallarına iletiyor.

AA’nın diğer uluslararası haber ajanslarından daha önce yayınladığı fotoğraflar, çok sayıda gazetenin manşetinde yer alırken internet sitelerinde de yoğun bir biçimde kullanıldı.

TIME, CNN, Guardian, MSN, Mirror, The Wall Street Journal, Independent, The New Yorker, Huffington Post gibi dünyanın önde gelen haber kuruluşları, operasyonu okurlarına AA'nın fotoğraflarıyla yansıttı.

Etiketler :
Önceki ve Sonraki Haberler