1. HABERLER

  2. AKTÜEL

  3. Ebeveynler Çocuklarının Telefonunu Telefon Takip Programı İle İzliyor
Ebeveynler Çocuklarının Telefonunu Telefon Takip Programı İle İzliyor

Ebeveynler Çocuklarının Telefonunu Telefon Takip Programı İle İzliyor

Ebeveynler Çocuklarının Telefonunu Telefon Takip Programı İle İzliyor

A+A-

Hayat şartlarının değişmesi ile birlikte çevremizdeki olayların birçoğu da buna bağlı olarak değişim içerisindedir. Teknolojinin hızlı yükselişiyle beraber yaşamımız da bu yükselişin etkisiyle hızlı bir şekilde değişti. Yıllar önce çocukları sokaktan eve getirmek çok zordu. Oysa günümüzde çocuklar kaç yaşında olurlarsa olsunlar ellerinden telefonu hiç bırakmıyor. Bunun ise kimi zaman olumlu kimi zaman ise olumsuz tesirleri oluyor. Bundan dolayı ailelerin azımsanmayacak bir kısmı çocuklarının telefonlarını denetim altında tutuyorlar. İşte tam bu noktada destek yine teknolojiden geliyor: WhatsApp casus programı

Bu program nedir, ne işe yarar akla gelen ilk sorular. Siz de böyle düşünüyorsanız yapacağınız şey bir hayli basit. Example.com web sitesini ziyaret edip çocuğunuz şu anda nerede, nelerle meşgul, kimlerin yanında sadece tek bir tık yardımıyla öğrenebiliyorsunuz. Anne baba olan her kişinin çocuğu için endişelenmesi gayet doğaldır. Öyle ki çocuğunuzla olması gereken sağlıklı bir iletişiminiz yoksa ve onunla bir türlü temas kuramıyorsanız WhatsApp casusu kullanmanız size çok yardımcı olacaktır. Bu program sayesinde çocuğunuzun görüştüğü kişileri, bu kişilerle ne tür bir paylaşım içinde olduğunu, aynı zamanda GPS’i kullanarak sizden uzaktayken zaman geçirdiği yerleri öğrenmeniz için birkaç dakika yeterli olacaktır. 

Uyuşturucu ve Kötü Alışkanlıklardan Çocukları Korumak İçin İdeal Çözüm

Ergenlik döneminde, kızınız veya oğlunuz genellikle içine kapanmaya başlar. Sizden bir şey saklamayı, normalde onay vermeyeceğiniz insanlarla arkadaşlık kurmayı büyümek olarak algılarlar. Bu yüzden sizinle hayatıyla ilgili konuları konuşmaktan sakınırlar. Bunu aşmanın yolu ise telefon takip yazılımı olacaktır. Bunu kullanabilmek için çocuğunuzun telefonunun internet bağlantısı olması gerekiyor fakat gençler yalnızca uyudukları zaman çevrimdışı oluyor yani internetten çıkıyorlar. Bu da işinizi oldukça kolaylaştıracaktır. Çünkü program çalışmak için internet bağlantısına ihtiyaç duyuyor. Casus telefon programları yardımıyla kafanıza takılan herhangi bir soruya cevap bulabilir ve çocuğunuzun yanlış bir şey yapmasına hızlı bir şekilde mani olabilirsiniz.

Başlıca Telefon Takip Özellikleri Neler?

Telefon takip yazılımı çocuğunuzun telefonuna kurmalısınız. Daha sonra ise gerekli olan şey sadece e-posta adresiniz ve bir de şifre. Bunlar ile çocuğunuzun telefonunda yaptığı tüm eylemleri takip edebileceksiniz. En avantajlı yönü ise siz tüm bunları çocuğunuzun haberi olmadan yapabileceksiniz, bu da çocuğunuzun takibe karşı önlem almasını engelleyecek. Çocuğunuz telefonu ile mesajlaşmaya başladığında, konuştuğunda, resim paylaşımı gerçekleştirdiğinde bunlardan sizin de haberiniz olacak. Bu program aracılığıyla çocuğunuzun mesajlarına, arama kayıtlarına, çekilen, alınan ve gönderilen resimlerine, e-postalarına, Facebook Messenger, Instagram, Line, Viber paylaşımlarına, GPS ile anlık konum bilgilerine ve daha birçok şeye bakabilirsiniz. Bununla beraber canlı video kayıt yapma özelliğiyle an be an kayıt altına alıp izleyebilirsiniz. Canlı fotoğraf çekme gibi bir özellik casus telefon yazılımı tarafından destekleniyor. Çocuğunuzu adım adım takip edebilirsiniz yeter ki çocuğunuzun telefonunu internete bağlı ve çekim alanı içerisinde olsun. Bu kadar bilgiyi tek bir dokunuşla öğrenmek de bir o kadar kolay.

Bu olağanüstü WhatsApp telefon takip yazılımı yardımıyla endişelerinizden kurtulabilecek hem de korkulacak herhangi bir olay anında devreye girip çocuğunuzu korumanız altına alabileceksiniz. Günümüzde ortaya çıkan tehlikeler her aileyi korkutuyor. Genelde aileler çözüm bulamıyor veya durumu fark etmekte geç kaldıkları için geriye yapılabilecek bir şey kalmıyor. Eğer siz de korku duyan anne babalardan biri iseniz veya bazı şüpheleriniz sizi endişelendiriyorsa, artık bu sorunun çözülmesi gerekiyor diye düşünüyorsanız bu tür telefon takip programları sayesinde siz de çocuğunuzun güvenliğini sağlayabilirsiniz.

 

Önceki ve Sonraki Haberler