1. HABERLER

  2. EKONOMİ

  3. Ege Yapı 84 Ay Sıfır Faizle Ev Sahibi Yapacak
Ege Yapı 84 Ay Sıfır Faizle Ev Sahibi Yapacak

Ege Yapı 84 Ay Sıfır Faizle Ev Sahibi Yapacak

Ege Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Kabadayı:- "Kordon İstanbul projemizde adeta zamana meydan okuyan bir kampanya başlattık. Kampanya kapsamında 84 ay sıfır faiz fırsatıyla ev sahibi yapıyoruz"

A+A-

İSTANBUL (AA) - Ege Yapı, Levent ve Maslak’ın yanı başında inşa ettiği ve gelecek yıl sonunda teslimlerini gerçekleştireceği, Kordon İstanbul’dan 84 ay, sıfır faiz fırsatıyla ev sahibi olma fırsatı sunuyor.

Ege Yapı'dan yapılan açıklamaya göre, 820 milyon lira yatırımla Levent ve Maslak’ın yanı başında inşa ettiği Kordon İstanbul’dan "84 ay, sıfır faiz" fırsatıyla ayrıcalıklarla dolu bir yaşamın kapılarını açıyor.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Ege Yapı Yönetim Kurulu Başkanı İnanç Kabadayı, Emlak Konut GYO’nun başlattığı, yeni bir ev sahibi olmak isteyenler için içerisinde ciddi bir fırsat barındıran kampanyaya destek vermekten mutluluk duyduklarını belirtti.

Kabadayı, "İstanbul’un merkezinde, Levent ve Maslak’ın yanı başındaki Kordon İstanbul projemizde adeta zamana meydan okuyan bir kampanya başlattık. Kampanya kapsamında 84 ay sıfır faiz fırsatıyla ev sahibi yapıyoruz. Kampanyayla örneğin 300 bin lira banka kredisi kullanacak bir yatırımcı, 84 ay boyunca aylık 5 bin 600 lira ödeme yapacakken, şimdi sadece 3 bin 500 lira ödeyerek 84 ay sonunda toplamda 170 bin liralık bir avantaj yakalamış olacak. Hem projemizde sunduğumuz yaşam hem de kampanya avantajlarıyla ev almanın tam zamanı diyoruz." değerlendirmesi yaptı.

 

- Kordon İstanbul, 2019 sonunda teslim edilecek

 

Levent ve Maslak'ın yanı başında, TEM’e 2 dakika, Havaray ve metroya yürüme mesafesinde, suyun kıyısındaki proje Kordon İstanbul, rengarenk peyzaj alanları, göletleri, yürüyüş ve bisiklet yollarıyla, dinlenme ve keyif alanı sunuyor.

Doğayla iç içe yürüyüş yapılan yollarının yanı sıra zen, renk ve aromatik bahçelerden, yemyeşil çimlerdeki yoga alanlarına, gölet manzaralı gazebolardan açık hava sinemasına, şömineli oturma alanlarına kadar pek çok ayrıcalığın yer aldığı Kordon İstanbul’da, açık hava spor alanlarının yanı sıra sauna, buhar banyosu, hamam, fitness, pilates alanı ve kapalı yüzme havuzu da yer alıyor.

Toplam 10 bloktan oluşan ve 1+0’dan 4+1’e kadar bahçeli veya teraslı olmak üzere farklı seçeneklerde 559 konutun yanı sıra 55 mağazanın yer alacağı Kordon İstanbul’da evlerin büyüklükleri 41 metrekare ile 226 metrekare arası değişiyor. Toplam 820 milyon lira yatırımla inşa edilen Kordon İstanbul, 2019 yılı sonunda teslim edilecek.

 

Önceki ve Sonraki Haberler