1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Ege Yapı'nın Projelerini Coldwell Banker Satacak
Ege Yapının Projelerini Coldwell Banker Satacak

Ege Yapı'nın Projelerini Coldwell Banker Satacak

Ege Yapı ile anlaşan gayrimenkul danışmanlık markası Coldwell Banker, bundan sonra şirketin geliştirdiği gayrimenkul projelerinin satışını gerçekleştirecek.

A+A-

Ege Yapı ile anlaşan gayrimenkul danışmanlık markası Coldwell Banker, bundan sonra şirketin geliştirdiği gayrimenkul projelerinin satışını gerçekleştirecek.

Ege Yapı'dan yapılan açıklamaya göre şirket, 110 yıllık uluslararası deneyimini Türkiye'ye taşıyan, dünyanın önde gelen gayrimenkul danışmanlık markası Coldwell Banker ile yeni bir iş birliğine imza attı.

Dünyada 53 farklı ülkede 3 binden fazla ofisi, Türkiye'de ise 21 farklı şehirde 100 ofisi ile hizmet veren Coldwell Banker bu anlaşma kapsamında Ege Yapı'nın satışı devam eden tüm projeleri ile yakında satışa çıkacak olanların Anadolu şehirlerindeki satışlarını üstlenecek.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Ege Yapı Yönetim Kurulu Başkanı H. İnanç Kabadayı, şirket olarak İstanbul'un önemli lokasyonlarında, bulunduğu bölgelere değer katan projeler geliştirdiklerini bildirdi.

Yeni satışa çıkacak projelerinin de oldukça özel olacağını ve özellikle yatırım için Anadolu'dan da talep göreceğini bildiklerini aktaran Kabadayı, bu zamana kadar kendilerine gelen taleplerin özellikle belirli Anadolu şehirlerinde tanıtım ofislerinin olması yönünde olduğunu dile getirdi.

Kabadayı, kendilerinin de bu taleplere cevap verebilmek için müşterilerine bulunduğu bölgelerde projelerini tanıtmak istediklerine işaret ederek, "110 yıllık uluslararası deneyimi, sektöre yön veren inovatif çalışmaları, kurum kültürü ve kurumsal duruşu ile işbirliği gerçekleştirebileceğimiz çözüm ortağı olarak Coldwell Banker ile çalışmaya başlamaktan büyük memnuniyet duyuyoruz." ifadelerini kullandı.

Coldwell Banker Türkiye Ülke Başkanı Gökhan Taş da şunları kaydetti:

"Coldwell Banker olarak, Ege Yapı gibi, inşaat sektörünün önde gelen firmalarıyla işbirlikleri yaparak, sahip olduğumuz teknoloji ve inovasyon ile İstanbul'daki büyük projeleri, Anadolu'daki yatırımcı ve müşterilerin ayağına getirmek, böylece Anadolu ve İstanbul arasında bir köprü oluşturmak istiyoruz. Coldwell Banker ofislerimizde oluşturacağımız özel bölümler ve sahip olduğumuz altyapı ve teknoloji ile, İstanbul'daki bir projeyi, Anadolu'daki müşterilerimize adeta yerinde yaşatan bir deneyim sunabileceğiz. Coldwell Banker olarak İstanbul'daki firmaların projelerini Anadolu'ya taşımak, alımı artıran, sektörü büyüten ve ülke ekonomisini hareketlendiren bu ve benzeri projeleri hayata geçirmeye devam edeceğiz."

Etiketler : ,
Önceki ve Sonraki Haberler