1. HABERLER

  2. ADS

  3. EĞİTİMİN TAVAN YAPTIĞI KURUM
EĞİTİMİN TAVAN YAPTIĞI KURUM

EĞİTİMİN TAVAN YAPTIĞI KURUM

EĞİTİMİN TAVAN YAPTIĞI KURUM

A+A-

 

3-6 yaş arasında ki miniklerinizin küçük yaştan itibaren iyi bir eğitim almasını ve geleceğe, yarınlara dair yetenekli, bilgili birer birey olmalarını herkes gibi siz de istemez misiniz? Artık hayal olmaktan çıkan bu durum bir telefon kadar uzağınızda yer almaktadır. Eskişehir- Sakarya bölgesinde hizmet veren Eskişehir özel okul sizin değerli miniklerinize kucak açarak her açıdan iyi bir eğitim almalarına yarar sağlamaktadır. Siz de evlatlarınızın evini aramayacak, ilgili öğretmenler elinde olmasını istiyorsanız bu özel okullara çocuklarınızın kaydını yaptırarak iyi bir eğitim almalarına yardımcı olabilirsiniz.

Yapılan etkinlikler

Eskişehir özel okullar adı altında öğrenciler için düzenlenmiş olan Türkçe dil etkinlikleri, doğa ve fen etkinlikleri, sanatsal ve müzik etkinlikleri, oyun, drama, ingilizce etkinlikleri, deney, gezi ve gözlemler, dikkat toplayıcı, zekâ geliştirici programlar eğitim programının temelini oluşturmaktadır. Yabancı dil eğitimi vermeye başlayan bu kurumu ilk yıllarda ki hedefi öğrencilerin ileri ki hayatlarında devam ettirecekleri ingilizce deneyiminin temelini oluşturarak bunu daha eğlenceli ve keyifli şekilde öğrencilere teşvik etmeye çalışmaktadırlar. Eskişehir özel anaokulu vermiş oldukları eğitim programında öğrencilerine sunduklarını dersten daha çok keyifli bir öğrenme serüveni haline getirmeye çalışmaktadır. Okul öncesinde vermiş oldukları dil eğitimini Türkçe’nin dışında başka dillerinde kullanıldığını fark ettirmek, yapılan duyma etkinlikleri ile kulakta ki dolgunluğu geliştirmek, kelime bilgisinin yeterliliğini oluşturmayı kapsamaktadır.

Eskişehir kolej içerisinde okulun kendine ait jimnastik salonu, at binme salonu, okçuluk sahası, buz pateni sahası, açık- kapalı voleybol, futbol, hentbol, basketbol, tenis sahaları, masa tenisinin oynandığı alanlar bulunmaktadır. Bu alanlarda miniklere spor etimi verilirken aynı zamanda yeteneklerini de ön plana çıkarması ve ileri ki hayatlarında daima kullanabilecekleri spor dalı oluşturulmaya çalışılmaktadır. Beden eğitimi genel olarak bir bireyin gelişme, büyüme ve davranışlarını sağlayan güçlü bir eğitim alanı olarak yer almaktadır. Bu alanda yapılan sporlar ve alınan eğitimler ile her yaşa uygunluk sağlayan beden eğitiminden yararlanarak gelişimlerine katkıda bulunulmaktadır. Siz de çocuklarınızın geleceğinin daha parlak olması için http://www.sakaryaegitimkurumlari.com/ adresinden iletişim kurabilirsiniz.

Önceki ve Sonraki Haberler