1. HABERLER

  2. ADS

  3. Elektronik Sigara Nasıl Kullanılır?
Elektronik Sigara Nasıl Kullanılır?

Elektronik Sigara Nasıl Kullanılır?

Elektronik Sigara Nasıl Kullanılır?

A+A-

Elektronik sigara, pil ve şarj ile çalışan yapay bir sigaradır. Sigarayı bırakmak isteyen ama dudak tiryakiliği ya da nikotin bağımlılığı olduğunu düşünen kişiler için kullanılabilen bu ürün, sigaranın zararlı etkilerinin en az olduğu bir sigara çeşididir.

Elektronik sigarada atomizer adı verilen bir hava dönüştürücü sistem vardır. Bu sistem pille çalışır ve elektronik sigara çalışması için gereken likidi havaya dönüştürür. Bu da dumanın oluşmasını sağlar. Likidin içinde yer alan aromatik kokular, sigara dumanının rahatsız edici kokusunu vermez.

Sigarayı bırakmak isteyenler için en iyi çözümlerden olan ve Amerika’da bir çok doktorun tavsiye ettiği bu ürün, sigara için ödediğiniz ücreti de dörtte bir oranında azaltacaktır.

Elektronik Sigara Nereden Alınır?

Elektronik sigara satın almak için http://elektroniksigaraevi.net adresini tercih edebilirsiniz. Her bütçeye uygun ve değişik çeşitlerde bulabileceğiniz elektronik sigaraları satın alarak hemen sigaradan kurtulmaya başlayabilirsiniz.

Bütçenize ve sağlığınıza en büyük düşman olan sigarayı bırakmanın en etkili yollarından olan elektronik sigaralar bir çok kişinin tercih ettiği sigara bırakma yöntemlerindendir. Bu site üzerinden alabileceğiniz ürünler, bir çok farklı fiyat seçeneği ve bütçenize uygun seçeneklerle sigaraya ödediğiniz ücretten çok daha az ücret ödeyerek sahip olabilmenizi sağlar.

Siz de hemen bugün cebinizdeki sigara paketini çöpe atın ve bu kötü alışkanlıkta kurtularak sağlıklı yaşamaya ilk adımınızı atın.

Elektronik Sigara Zararlı Mı?

Elektronik sigara bir çok ülkede kullanılmaktadır. Üniversiteler tarafından yapılan araştırmaların sonucuna göre elektronik sigara normal sigaradan daha az zararlı olarak çıkmıştır.

Sigarayı bırakamayanlar, daha doğrusu ani bir kararla bırakabilecek iradeye sahip olmayanlar,  elektronik sigaralar kullanarak bu bağımlılıklarını azaltmaya çalışırlar. Daha doğrusu sosyal ortamlarda biri sigara içerken oluşan sigara içme hissi baş gösterdiğinde hemen elektronik sigara tercih edilebilir.

Elektronik sigaralar sayesinde bu tür sosyal etkilenme durumlarında size uzatılan sigarayı içmek yerine, elektronik sigaranızı içmeyi tercih edebilirsiniz.

Elektronik Sigara Nasıl Kullanılır?

Elektronik sigarada likit ve nikotinler havaya dönüştürülüp ağızlık yardımıyla sigara içerken hissedilen hava çekiş hissinin bu yolla hissedilmesi sağlanır.

Yani sigara içerken içinize çektiğiniz dumanı, aromatik olarak çekmeniz sağlanır. Bir nevi nargile gibi olan bu ürünler, daha az zararlı olduğu için güvenle tercih edilebilir. Bütçeyi de çok zorlamayan bu ürünler, sigara bağımlılığından kurtulmanız için ideal bir çözüm olmaktadır.

Elektronik sigara kullananlar arasında her yüz kişiden 70’i sigara kullanmayı bırakmaktadır.

Elektronik Sigara Ne Kadar?

Elektronik sigara, 59 liradan başlayan fiyatlarla satılmaktadır. Bir çok farklı çeşidi olan bu ürünlerin fiyatları değişiklik göstermektedir.

Elektronik sigara maliyeti yıllık sigara maliyetinden çok daha azdır. Bu yüzden hem bütçenizi, hem de sağlığınızı daha az yoran bu ürünü kullanarak sigarayı bırakabilirsiniz. Siz de kendiniz için bir iyilik yapın ve hemen sigarayı bırakmak için bir adım atın.

http://elektroniksigaraevi.net, elektronik sigara maliyeti, elektronik sigara kullananlar, elektronik sigara, elektronik sigaralar

Önceki ve Sonraki Haberler