1. HABERLER

  2. BÖLGE

  3. Emekli Emniyet Müdürü Çiçek Vefat Etti
Emekli Emniyet Müdürü Çiçek Vefat Etti

Emekli Emniyet Müdürü Çiçek Vefat Etti

NEVŞEHİR (AA) - Geçirdiği beyin kanaması nedeniyle bir süredir Nevşehir Devlet Hastanesinde tedavi gören emekli 1. Sınıf Emniyet Müdürü Nihat Çiçek (64) hayatını kaybetti.Vefat eden Çiçek...

A+A-

NEVŞEHİR (AA) - Geçirdiği beyin kanaması nedeniyle bir süredir Nevşehir Devlet Hastanesinde tedavi gören emekli 1. Sınıf Emniyet Müdürü Nihat Çiçek (64) hayatını kaybetti.

Vefat eden Çiçek için Derinkuyu İlçe Emniyet Müdürlüğü önünde tören düzenlendi.

Törenin ardından Bayramlı Camiine getirilen Çiçek’in cenazesi, burada kılınan namazından sonra Derinkuyu Asri Mezarlığı'nda defnedildi.

Cenaze töreni ve namazına Derinkuyu Kaymakam Vekili Ahmet Soley, Belediye Başkanı Ahmet Balcı, Emniyet Müdür Yardımcısı Engin Gürbüz, Toplum Destekli Şube Müdürü Sedat Göktaş, CHP İl Başkanı Kamil Gürbüz, CHP Niğde İl Başkanı Erhan Adem, Derinkuyu AK Parti İlçe Başkanı Halil Aksüt, CHP İlçe Başkanı Zeki Şener Taşkesen ile yakınları ve vatandaşlar katıldılar.

Çiçek, çeşitli illerdeki görevinin ardından son görev yeri olan Niğde Polis Meslek Yüksekokulu’nda idareci kadrosunda yeralmış ve emekli olmuştu.

Önceki ve Sonraki Haberler