1. HABERLER

  2. ADS

  3. En Sessiz Vinç Seçenekleri- expressvinc.com
En Sessiz Vinç Seçenekleri- expressvinc.com

En Sessiz Vinç Seçenekleri- expressvinc.com

Taşınma ve tadilat işlerinizi kimseye rahatsızlık vermeden kısa sürede halletmek istiyorsanız, örümcek platformları tercih edebilirsiniz.

A+A-

Taşınabilir yapısı ve kurulumundaki kolaylık ile vinç kullanımı oldukça tercih edilen bir yöntemdir. Daha düşük maliyetler ile daha yüksek verimli bir iş ortaya koymanızı sağlamaktadır. Ayrıca iş güvenliği ve çevre güvenliği konusunda da farkını ortaya koymuş bir yöntemdir. Express Vinç sahip olduğu vinç seçenekleri ile sizin için en avantajlı aracı bulmanızı sağlayacaktır. Örümcek platform 3 veya daha fazla ayak üzerine sabit olarak çalışmakta olan bir vinç çeşididir. Ayakları altında yer alan paletler sayesinde yüksek denge kapasitesine sahiptir. Elektrik veya dizel yakıt ile çalışan seçenekleri bulunmaktadır. Farklı boyutları bulunmakla beraber genellikle tercih edilen daha küçük boyutlarıdır. Modeline göre erişebildiği yükseklik 30 metreye kadar olabilmektedir. Açık alanda da kullanılabilmekle beraber özellikle kapalı alanlar için tercih edilmektedir. Diğer vinçlere göre sunduğu farklılıkları özellikle sessiz ve kokusuz bir yapıya sahip olmasıdır. Kullanım alanları ve sebeplerinden bahsedecek olursak;

  • Alışveriş merkezleri içinde dizayn ve ışıklandırma çalışmalarının yanında üst katlara ağır veya büyük malların taşınması için kullanılmaktadır. Oldukça sessiz bir şekilde çalışmasını gerçekleştirdiği için müşterileri ve çalışanları rahatsız etmemektedir.
  • Konferans salonları ve kongre merkezlerinde özellikle ışıklandırma ve tavan tadilatı işlemlerinde kullanılmaktadır. Küçük boyutlara sahip olduğu için herhangi bir hasar vermeden rahatlıkla işlemlerini gerçekleştirebilmektedir.
  • Arkeolojik kalıntıları taşıma işleminde kullanılmaktadır. Müze içinde ağır ve büyük tarihi eserleri gürültüsüz yapısı sayesinde diğer eserlere zarar vermeden taşıma kabiliyetine sahiptir.

Ayrıca örümcek platformlar Avrupa Birliği standartlarında üretildiği için de yüksek oranda tercih edilmektedir.

Önceki ve Sonraki Haberler