1. HABERLER

  2. EKONOMİ

  3. "Enerjim Zamsız" Tarifesine Abonelerden Yoğun İlgi
Enerjim Zamsız Tarifesine Abonelerden Yoğun İlgi

"Enerjim Zamsız" Tarifesine Abonelerden Yoğun İlgi

CLK Akdeniz Elektrik Pazarlama ve Satış Direktörü Erol:- "Enerjim zamsız tarifesinden yararlanan abone sayısı, 4,5 ayda 10 bine ulaştı. Bu aboneler, Temmuz 2016'da gerçekleşen elektrik birim fiyatındaki artıştan etkilenmedi"

A+A-

ANTALYA (AA) - CLK Akdeniz Elektrik Perakende Satış AŞ'nin müşterilerine sunduğu "Enerjim Zamsız" tarifesinden yararlanan abone sayısının 4,5 ayda 10 bine ulaştığı bildirildi.

CLK Akdeniz Elektrik Pazarlama ve Satış Direktörü Ozan Emre Erol, yaptığı yazılı açıklamada, şirket olarak abonelerinin ihtiyaçlarına göre şekillendirdikleri "Enerjim Zamsız" tarifesine ilginin yoğun olduğunu belirtti.

19 Nisan 2016 tarihinden itibaren sunulan tarifeye geçen abonelerin, bir yıl boyunca elektrik birim fiyatına yapılacak her türlü zamma karşı koruma altına alındığına dikkati çeken Erol, "Nitekim temmuz ayında elektriğin birim fiyatına gelen yaklaşık yüzde 1 oranındaki fiyat artışından 'Enerjim Zamsız' tarifesine geçen 10 bin kişi etkilenmedi." ifadesini kullandı.

Abonelere 4 farklı tarife sunduklarını vurgulayan Erol, 10 bin aboneye ulaşan "Enerjim Zamsız" tarifesinin yanı sıra farklı ihtiyaçlara yanıt veren "Enerjim Sigortalıyor", "Enerjim Akıllı" ve "Enerjim İndirimli" tarifelerinin olduğunu belirtti.

Enerjim Zamsız tarifesi ile abonelerin o anki ulusal fiyatlar üzerinden aktif enerji bedelini sabitlediğini ve sözleşmeleri devam ettiği sürece hiçbir zammın kendilerine yansıtılmadığının altını çizen Erol, şunları kaydetti:

"Enerjim zamsız tarifesinden yararlanan abone sayısı, 4,5 ayda 10 bine ulaştı. Bu aboneler, Temmuz 2016'da gerçekleşen elektrik birim fiyatındaki artıştan etkilenmedi. Böylece 'Enerjim Zamsız' tarifesini seçen abonelerimize önemli bir fayda sunmuş olduk. Ayrıca, 3 bin 600 kWh ve üzeri elektrik enerjisi tüketen abonelerimiz serbest tüketicilerdir. Serbest tüketici olma hakkını elde eden herkesi avantajlı tarifelerimizle tanışmak için müşteri hizmetleri merkezlerimize bekliyoruz."

Önceki ve Sonraki Haberler