1. HABERLER

  2. ADS

  3. Enerjisa Online İşlemler Zaman Yönetimini Kolaylaştırıyor
Enerjisa Online İşlemler Zaman Yönetimini Kolaylaştırıyor

Enerjisa Online İşlemler Zaman Yönetimini Kolaylaştırıyor

Enerjisa Online İşlemler Zaman Yönetimini Kolaylaştırıyor

A+A-

Enerji kullanımı, yaşamımızın olmazsa olmaz tüketim öğelerinden biri. Pek çok ihtiyacımızı kısabiliriz ama enerji kullanımını kısmamız modern dünyada mümkün değil. Türkiye’de enerji alanında hizmet veren pek çok firma var. Ancak ben modern altyapısı ve müşteri hizmetlerine verdiği önem nedeniyle uzun bir süredir Enerjisa abonesi olmayı tercih ediyorum. Enerjisa abonesi olduğum günden beri enerji kesintilerinden daha az etkileniyor, herhangi bir problemimde ise müşteri hizmetleri yardımı ile problemimi kısa sürede çözebiliyorum. Doğaya ve insana önem veren herkes gibi benim için de Enerjisa’nın sosyal sorumluluk projelerine verdiği önem, bu firmayı tercih etmemin sebeplerinden biri.

İşyerimde ve evimde Enerjisa’nın sunduğu hizmetlerden faydalanan biri olarak, hizmet merkezleri ya da çağrı merkezi yolu ile işlemlerimi kolaylıkla hallediyordum. Elektrik faturalarımı da bankama tanımladığım otomatik ödeme aracı ile sorunsuzca ödüyorum. Geçtiğimiz günlerde işyerimin şubelerinden birini kapattıktan sonra aboneliğimi sonlandırmak için en yakın Enerjisa şubesine gitmem gerekti. Enerjisa.com.tr web sitesinde en yakın Enerjisa şubesini araştırırken, sitenin üst tarafında yer alan Online İşlemler sekmesi dikkatimi çekti. Aslında iş yerim ya da evimle ilgili enerji konusunda yapmam gereken işlemlerin büyük bir çoğunluğunu Enerjisa.com.tr’den kolaylıkla halledebileceğimi gördüm.

İnternette yapılan işlemlerde gizlilik konusuna önem veren biri olarak, Enerjisa’nın bu konuya gösterdiği ihtimam ilk dikkatimi çeken faktör oldu. Özellikle fatura ödeme gibi online işlemlerde kredi kartı bilgilerimizi paylaştığımız için, firmanın veri güvenliği sağlaması ve verileri 3.şahıs ya da firmalarla paylaşmaması beni online işlemlerin güvenliği açısından rahatlattı. Enerjisa online işlemlerin, elektrik faturası ödeme dışında hayatımızı kolaylaştıran pek çok seçeneği bulunuyor. Mesela müşteri hizmetleri merkezine gitmeden tarife değişikliği yapabiliyor, tüketimimizi görüntüleyebiliyor, bilgilerimizi güncelleyebiliyor ya da fatura veya borç sorgulaması yapabiliyoruz. Hatta Raporlarım menüsüne girerek, son 12 aya ait tüm sayaç okuma ve tüketim bilgilerimizi de görüntüleyebiliyoruz.

Online işlemlerin içindeki bir diğer hayat kolaylaştıran faktör ise online randevu işlemleri alanı. Bu alanda müşteri hizmet merkezlerinde gerçekleştirmemiz gereken işlemler için önceden randevu alarak, merkeze gittiğimizde sıra beklemek zorunda kalmadan işimizi halledebiliyoruz. Bütçe yönetimi kadar zaman yönetiminin de çok önemli olduğu günümüzde, https://www.enerjisa.com.tr/ hayatımızı kolaylaştırıyor.

Önceki ve Sonraki Haberler