1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Enerjisa'nın Marka Yolculuğuna Effie'den Gümüş Madalya
Enerjisanın Marka Yolculuğuna Effieden Gümüş Madalya

Enerjisa'nın Marka Yolculuğuna Effie'den Gümüş Madalya

Enerjisa, "Türkiye'nin Enerjisi" sloganı ile hayata geçirdiği bütünleşik pazarlama kampanyası ile Effie'de "Gümüş" ödüle layık görüldü.

A+A-

Enerjisa, "Türkiye'nin Enerjisi" sloganı ile hayata geçirdiği bütünleşik pazarlama kampanyası ile Effie'de "Gümüş" ödüle layık görüldü.

Enerjisa'dan yapılan açıklamaya göre, bütünleşik pazarlama kampanyası ile sektöründe müşteri odaklı yeni bir vizyon açan Enerjisa, Reklamcılar Derneği ve Reklamverenler Derneği tarafından düzenlenen Effie Türkiye Reklam Etkinliği Yarışması 2016’da "Gümüş" ödül kazandı.

"Türkiye reklam dünyasının Oscar’ları" olarak adlandırılan Effie Türkiye’de bu yıl 412 kampanya yarıştı. Türkiye'nin enerjisi için çalışan, 20 milyon nüfusu elektrikle buluşturan, 9 milyon müşterisine yenilikçi çözümler sunan Enerjisa, söz konusu ödülü, müşteri odaklı yaklaşımını yeni marka kimliği ile kamuoyuna tanıştırdığı reklam kampanyasıyla kazandı.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Enerjisa Üst Yöneticisi (CEO) Kıvanç Zaimler, sektöre ilk Effie ödülünü kazandırmanın gururunu yaşadıklarını belirtti.

Zaimler, "Kampanyamızla gerek yeni marka yüzümüzle gerekse müşterilerimize sunduğumuz ihtiyaca özel hizmetlerimizle Türk halkının elektrikle ilişkisini yeniden şekillendirmek üzere yola çıktık. Vizyoner yaklaşımımızla sektörümüze yeni bir yaklaşım getirdik, ışığın ve dinamizmin rengini taşıdık. Bu ödül de bizim doğru bir yolda ilerlediğimizin ve markamıza ne kadar değerli bir yatırım yaptığımızın en güzel ispatı." değerlendirmesinde bulundu.

Enerjide müşterinin rolü ve öneminin arttığını vurgulayan Zaimler, "Biz Enerjisa'da yeni enerji dünyası için çalışıyoruz, bu vizyon ile sektörümüze müşteri odaklı öncü uygulamalar kazandırıyoruz. Müşterilerimizin güven duyduğu marka olma yolculuğunda sektörümüzde müşteri deneyiminde oyun kurucu olmayı amaçlıyoruz." ifadelerini de kullandı.

Etiketler : ,
Önceki ve Sonraki Haberler