1. HABERLER

  2. KONYA HABERLERİ

  3. Engelliler Derneği Akülü Araba Bağışladı
Engelliler Derneği Akülü Araba Bağışladı

Engelliler Derneği Akülü Araba Bağışladı

KONYA (AA) - Seydişehir Ümit Çocukları Derneği, Kesecik Mahallesi'nde ikamet eden engelli Ahmet İşleyen’e (76) akülü araba bağışladı. Bir engelli vatandaşın daha günlük hayatını kolaylaştırdıklarını...

A+A-

KONYA (AA) - Seydişehir Ümit Çocukları Derneği, Kesecik Mahallesi'nde ikamet eden engelli Ahmet İşleyen’e (76) akülü araba bağışladı.

Bir engelli vatandaşın daha günlük hayatını kolaylaştırdıklarını belirten Dernek Başkanı Münevver Yalçınkaya, duyarlı hayırseverlerin katkılarını beklediklerini söyledi.

İşleyen'in 10 yıl önce geçirdiği rahatsızlıktan dolayı yürüyemediğini dile getiren Yalçınkaya, " Dernek yönetimi olarak engelleri kaldırmak adına çalışmalar yürütüyoruz. 10 yıl önce geçirdiği hastalıktan dolayı yatağa bağlı kalan Ahmet amcayı tekrar yaşama bağlamak için buradayız. Herkes bir engelli adayıdır. Bunun yaşı, yeri ve zamanı yoktur. Bizler elimizden geldiği kadar imkanlar doğrultusunda engellilere ulaşmaya çalışmaktayız." diye konuştu.

İşleyen ise kendisine akülü araç getiren herkese ayrı ayrı teşekkür ederek "Sizlere hep dua edeceğim. Allah sizden razı olsun." dedi.

Önceki ve Sonraki Haberler