1. HABERLER

  2. ADS

  3. Erkek Pantolon Modelleri
Erkek Pantolon Modelleri

Erkek Pantolon Modelleri

Erkek Pantolon Modelleri

A+A-

Erkek giyimde bu sezonki pantolonlar oldukça dikkat çekiyor. Yeni sezon pantolon modelleri şimdiden moda listelerinin üst sıralarında yer almaya başladı. Bu sezonki erkek pantolon modelleri arasında yine dar paça pantolonlar ön plana çıkacak gibi duruyor. Artık bol paça ve uzun paça pantolon modelleri tarihe karıştı. Bu yüzden sizde bu modaya ayak uydurmaya özen gösterin.

Canlı Pantolon Modelleri

Bunun yanı sıra renkli pantolonlar bu sezonda etkisini sürdüreceğinin sinyallerini vermeye daha şimdiden başladı. Yazın etkin renkleri pantolonlara da yansıdı. Yeşil, açık mavi ve kırmızı pantolonlar erkeklerde bu sezon moda olacak. Bunu yanı sıra her sezon pantolon dendiğinde ilk akla gelen kot pantolon modelleri de yine büyük ilgi görüyor.

Ds Damat farkı ile birbirinden kaliteli, özel doku ve güzel renk tonlarının birleştiği pantolonlara ulaşabilirsiniz. Bu sezonki canlı desen ve yaşamı müjdeleyen renkleri ile dsdamat.com bir tık önde yer alıyor. Toprak rengi pantolonlarda erkekler tarafından sıklıkla tercih edilecek. Eğer sizde yeni sezon pantolonlarını incelemek istiyorsanız, http://www.dsdamat.com/erkek-pantolon-modelleri/ adlı siteye girebilirsiniz.

Önceki ve Sonraki Haberler