1. HABERLER

  2. BÖLGE

  3. Erü'de Hayvan Hastalıklarını Önleme Konferansı
Erü'de Hayvan Hastalıklarını Önleme Konferansı

Erü'de Hayvan Hastalıklarını Önleme Konferansı

KAYSERİ (AA) - Erciyes Üniversitesi (ERÜ) Veteriner Fakültesi ve İl Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü tarafından "Hayvan hastalıklarını ve...

A+A-

KAYSERİ (AA) - Erciyes Üniversitesi (ERÜ) Veteriner Fakültesi ve İl Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü tarafından "Hayvan hastalıklarını ve buzağı kayıplarını önleme" konulu konferans düzenlendi.

Üniversiteden yapılan yazılı açıklamaya göre, Sabancı Kültür Sitesi'nde gerçekleştirilen etkinliğe, Veteriner Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Abdullah İnci, İl Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Özkan Kayacan, Veteriner Fakültesi Eğitim, Araştırma ve Uygulama Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Ali Cesur Onmaz, Veteriner Hekimleri Odası Başkanı Akgün Ergül ile çok sayıda akademisyen ve veteriner hekim katıldı.

Etkinlikte konuşan İl Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Kayacan, eğitim faaliyetleri hakkında bilgi vererek, düzenlenen eğitimlerin önemli olduğunu bildirdi.

Veteriner Fakültesi Dekanı İnci ise buzağı kayıplarını önlemek için fakülte olarak önemli çalışmalar yaptıklarını kaydetti.

Önceki ve Sonraki Haberler