1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Eskişehir Valisi Azmi Çelik'e Ziyaretler
Eskişehir Valisi Azmi Çelike Ziyaretler

Eskişehir Valisi Azmi Çelik'e Ziyaretler

ESKİŞEHİR (AA) - Valiler Kararnamesi ile Batman Valiliğinden Eskişehir Valiliğine atanan Azmi Çelik'e, makamında ziyaretler devam ediyor.Valilikten yapılan yazılı açıklamada, AK Parti Eskişehir...

A+A-

ESKİŞEHİR (AA) - Valiler Kararnamesi ile Batman Valiliğinden Eskişehir Valiliğine atanan Azmi Çelik'e, makamında ziyaretler devam ediyor.

Valilikten yapılan yazılı açıklamada, AK Parti Eskişehir Milletvekili Harun Karacan, AK Parti İl Başkanı Dündar Ünlü, Tepebaşı İlçe Başkanı Ertuğrul Dindar, Odunpazarı İlçe Başkanı Volkan Doğan, Kadın Kolları Başkanı Ceyda Akşen ve Gençlik Kolları Başkanı Fatih Ata'nın, Vali Çelik'i makamında ziyaret ederek, "hayırlı olsun" dileklerinde bulunduğu belirtildi.

Vali Çelik'in, TEMA Vakfı Temsilcisi Halil Güngör, Tüm Sanayici ve İş Adamları Derneği Eskişehir Şube Başkanı Ali Engiz, Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği Eskişehir Şube Başkanı Abdulvahap Satıcıoğlu ile Eskişehir Muhtarlar Derneği Başkanı Ali İrfan İbiş ve yönetim kurulu üyelerini de makamında kabul ettiği kaydedildi.

 

 

Önceki ve Sonraki Haberler