1. HABERLER

  2. BÖLGE

  3. Eskişehir'de Liselilere Geri Dönüşüm Anlatıldı
Eskişehirde Liselilere Geri Dönüşüm Anlatıldı

Eskişehir'de Liselilere Geri Dönüşüm Anlatıldı

Eskişehir Kent Konseyi Çevre Sağlık Çalışma Grubu tarafından geri dönüşümün önemine dikkati çekmek üzere başlatılan "Geri Dönüştür Dünyayı Değiştir" eğitimleri...

A+A-

ESKİŞEHİR (AA) - Eskişehir Kent Konseyi Çevre Sağlık Çalışma Grubu tarafından geri dönüşümün önemine dikkati çekmek üzere başlatılan "Geri Dönüştür Dünyayı Değiştir" eğitimleri kapsamında 3 ayda 2 bin lise öğrencisine geri dönüşüm konusunda bilgi verildi.

Eskişehir Kent Konseyi'nden yapılan açıklamaya göre, Çevre Sağlık Çalışma Grubu, mart, nisan ve mayıs ayları boyunca Odunpazarı ve Tepebaşı bölgelerinde bulunan 12 lisede geri dönüşüm eğitimleri verdi.

Çevre Sağlık Çalışma Grubu Başkanı Selma Güder, geri dönüşümün çevre için oldukça önemli olduğunun altını çizerek, amaçlarının tüm vatandaşları bilgilendirmek olduğunu kaydetti.

Güder, geri dönüşüm projesini daha ileriye taşımak için çalışmalarını sürdürdüklerini belirterek, liselerde geri dönüşümün anlatılmasında kendilerine destek olan Odunpazarı ve Tepebaşı Belediyesi yetkililerine teşekkür etti.

Etiketler :
Önceki ve Sonraki Haberler