1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Eskişehir'den Kısa Kısa
Eskişehirden Kısa Kısa

Eskişehir'den Kısa Kısa

ESKİŞEHİR (AA) - Eskişehir'de göreve yeni başlayan Muharip Hava Kuvvetleri ve Garnizon Komutanı Orgeneral Hasan Küçükakyüz ve Muharip Hava Kuvvetleri Kurmay Başkanı Tuğgeneral Murat Pekşen,...

A+A-

ESKİŞEHİR (AA) - Eskişehir'de göreve yeni başlayan Muharip Hava Kuvvetleri ve Garnizon Komutanı Orgeneral Hasan Küçükakyüz ve Muharip Hava Kuvvetleri Kurmay Başkanı Tuğgeneral Murat Pekşen, Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen'i ziyaret etti.

Belediyeden yapılan açıklamaya göre, Başkan Büyükerşen, Orgeneral Küçükakyüz ve Tuğgeneral Pekşen'i makamında kabul etti.

Büyükerşen, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, komutanlara yeni görevlerinde başarı diledi.

- Atletizm

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi atletizm takımı final müsabakaları için çalışmalarına devam ediyor.

Belediyeden yapılan açıklamaya göre, atletizm takımı, Çankırı'da düzenlenen 1'inci eleme yarışlarında final vizesi aldı.

Sporcular, 27-28 Ağustos'ta Denizli'de düzenlenecek final müsabakaları için çalışmalarını sürdürüyor.

- "Cumhuriyete ve Demokrasiye Saygı Mini Minikler Futbol Turnuvası"

Tepebaşı Belediyesi, Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği (TÜFAD) ve Eskişehir Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (EASKF) işbirliğiyle düzenlenen "Cumhuriyete ve Demokrasiye Saygı Mini Minikler Futbol Turnuvası" ödül töreniyle sona erdi.

Belediyeden yapılan açıklamaya göre, Behiç Erkin Spor Kompleksi'nde gerçekleşen kapanış töreninde minikler Türk bayrakları ile yer alırken turnuvanın anlamına yakışır şekilde tüm takımlar birinci ilan edildi.

13 kulüpten 33 takımın katıldığı turnuvanın kapanış törenine aileler de katılarak çocukların heyecanlarını paylaştı.

Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç adına Başkan Vekili Canan Adlım Tekdur'un katıldığı törene, TÜFAD Başkanı Ahmet Bingöl, EASKF Başkanı Sadri Atam da katılarak çocukları tebrik etti.

Önceki ve Sonraki Haberler