1. HABERLER

  2. ADS

  3. EV DEKORASYONU MODELLERİ AÇILDI
EV DEKORASYONU MODELLERİ AÇILDI

EV DEKORASYONU MODELLERİ AÇILDI

EV DEKORASYONU MODELLERİ AÇILDI

A+A-

Hoş ve kusursuzca hazırlanmış bir tasarım isteyenler ve yatak odasında farklılık oluşturmak isteyenlerin vazgeçemeyeceği takımlardır. Yuvarlak yatak modelleri herkesin dikkatini çeken yeni tasarımlardır. Bu yatak odak odası modelleri ilgi çekici görünüşleri olduğu gibi bir o kadar rahattırlar. Konfor ve şık görünüşün buluştuğu yuvarlak yatak odası takımlarında istediğinize uygun farklı modeller de bulma imkanına sahipsiniz. Bu modellerde dikkati çeken ilk unsuru ise yuvarlak yataklar oluşturmaktadır. Hepimizin alıştığı klasik dikdörtgen ya da kare modellerin yanı sıra bu modellerde yataklar yuvarlaktır.

2017 koltuk renkleri ve tasarımları söz konusu olan bu modeller yatak odanızın havasını değiştirdiği gibi odayı da farklı kılmaktadır. Modayı takip eden, yenilikleri seven ve konforuna düşkün kişiler için bu modeller vazgeçilmezi oluşturacaktır. Bu modellerin tek kişilik ve çift kişilik dizaynları söz konusudur. Her renk, desen ve farklı tasarımlarda edinebileceğiniz bu yatak modelleri özellikle küçük odalar için oldukça elverişli modellerdir. Bu modeller genellikle geniş yatak odaları için dizayn edilmiştir; ancak fazla yer kaplamayan ve yuvarlak şekilleri ile her köşeye uyarlanabilen modelleri ile de konforu küçük odalara da taşıyarak sizlerin hizmetine sunmaktadır.

Ayrıca 2017 perde modelleri de bayanların en çok sevdiğin dekorasyon ürünleri arasındadır. Bu modelleri tavana asılan tüller ile süsleyebilir ve farklı bir tarz da oluşturabilirsiniz. Bunun yanı sıra bilgisayarı çok kullanan ya da uyanır uyanmaz bilgisayarını açan kişiler için de bu modellere özgü tasarımlar dizayn edilmiştir. Farklı dizaynları seven bireyler için de hem koltuk hem de yatak olabilen tasarımları da söz konusudur. Tek yaşayan kişiler için oturma odasını yatak odasına dönüştürebilir. Deri seven kişiler için de yuvarlak deri yatak modelleri dizayn edilmiştir. Birbirinden farklı renk ve modellerde deri kaplı bu yataklara sahip olma fırsatınız söz konusudur. Geniş yatak odasına sahip olan sade tasarımları seven kişiler için de birçok model yer almaktadır. Bunun yanı sıra hareketli ve canlı takımlardan hoşlanan kişiler için de dizayn edilmiş takımlar bulunmaktadır. Çok farklı renk ve tasarımlara sahip olan bu yatak odaları sizleri şık bir dizayn, sınırsız konfor ve kalite ile buluşturmaktadır. Kaynak site : https://www.evdekorasyonumodellerim.com/

Önceki ve Sonraki Haberler