1. HABERLER

  2. ADS

  3. Eylülde Gel...
Eylülde Gel...

Eylülde Gel...

Eylülde Gel...

A+A-

Tatil denince hep yazın en sıcak ayları akla gelir ama işi bilen ve fırsatı olanların tercihi eylüldür. Eylül ayı her konuda tatil yapmak için en uygun aydır. Deniz sıcacıktır ama güneş sizi kavurmaz. Akşamları tatlı bir serinlik enerjinizi tazeler. Güneşin kavurduğu aylarda trekking, bisiklet turları gibi doğayı kucaklayan aktivitelerden uzak dururken eylül ayında tüm bu aktiviteleri keyifle yapabilirsiniz. 

olympos-fotolari-6.jpg

Ucuza Olimpos Tatili için Eylül Kampanyalarını Kaçırmayın

Tüm bunlara ek olarak konaklama ücretleri eylül ayında yaz aylarına göre % 30-40 civarında daha ucuzdur. Olimpos Çamlık yılın her ayında açık olduğu için biz ticari mantıkla tüm ayları överiz. Ama samimi bir bakış açısı ile aslında Olympos’un en güzel ayı kesinlikle eylüldür. Sonbahar her yerde  kendini hafiften hissettirirken Olympos’ta hava geriye doğru döner ve bahar havası hakim olur. Hava sıcaktır ama bunaltıcı bir sıcak  değildir. Gün içinde denizin tadı ayrı çıkar , akşamları ise serin havada sohbetin ve uykunun ayrı tadı olur. Deniz yazdan kalma sıcaklığı ile karşılar sizi.


Boğucu bir hava olmadığı için rahatça gezip tozabilirsiniz. Tüm aktiviler daha dinç ve hoş bir ortamda vukuu bulur. Hepsinden önemlisi eylülde Olimpos sakindir. Okulların açılma durumları yüzünden çocuğu olan aileler tatil modundan çıkmıştır ve ortam eylülü seçenlere kalmıştır. Sahil ve tüm çevre size aitmiş gibi hissedersiniz. Var olan kalabalıklar ise genelde üniversite öğrencileri olduğu için ambiyans değişir, ortama hoş bir enerji hükmeder.

Yani "eylülde gel" tadında bir klişeye düşüyoruz.

olimpos-fotograflari-3-750x540.jpg

Olimpos Ağaç Evler

Olimpos Çamlık Pansiyon’un eylül fiyatları ise zaten başlı başına size tatil yapmayı , Olympos’a gelmeyi düşündürtecektir ! Olimpos ağaç evler denince akla gelen en eski işletmelerden birisi olan Olimpos Çamlık Pansiyon tüm bunların bilincinde sizleri kış aylarında da konuk ediyor. Olimpos Çamlık Pansiyon bölgede ağaç ev mantığını ilk uygulayan ve yine ilk işletmelerden birisidir. Turizme bakışı Anadolu misafirperverliğini kaybetmeden ama profosyonelce yürüten Çamlık Pansiyon bu sayede ciddi bir portföy oluşturmuştur. Turizm sektöründe 20 yıllık müşteri sahibi olmak her işletmenin başarabileceği türden bir ayrıcalık değildir. Bu anlamda gururluyuz ve mutluyuz. Müşteri memnuniyetinin % 100 olması, gelen tüm misafirlerin memnun ayrılması Çamlık Pansiyon’un en önemli kriteridir. Bu sayede sizlere çok uzun yıllardır hizmet verebilmekteyiz.

camlik_giris2.jpg

Önceki ve Sonraki Haberler