1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Fatih Caddesi’nde Yol Çalışması
Fatih Caddesi’nde Yol Çalışması

Fatih Caddesi’nde Yol Çalışması

Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından Fatih Caddesi’nin, Etlik Caddesi ile Turgut Özal Bulvarı Fatih Köprüsü arasında kalan kısmında yol genişletme ve asfalt yenileme çalışması başlatılacak- Yarın akşam tek yönlü olarak başlayacak çalışmalar süresince,

A+A-

ANKARA (AA) - Büyükşehir Belediyesi tarafından Fatih Caddesi’nin, Etlik Caddesi ile Turgut Özal Bulvarı Fatih Köprüsü arasında kalan kısmında yol genişletme ve asfalt yenileme çalışması başlatılacak

Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan yazılı açıklamaya göre, yarın akşam tek yönlü olarak başlayacak çalışmalar süresince, trafik akışı kısmi olarak sağlanacak.

Fen İşleri Daire Başkanlığı tarafından Yenimahalle Hipodrom Caddesi’nden başlayıp Keçiören Etlik Caddesini bağlayan Kazım Karabekir Caddesi’nde yapılan yol genişletme ve asfalt yenileme çalışmalarının ardından, Etlik Caddesi ile Turgut Özal Bulvarı Fatih Köprüsü arasında kalan kısmında, Fatih Caddesi üzerinde de asfalt yenileme ve yol genişletme çalışması yapılacak.

Fen İşleri Daire Başkanlığı yetkilileri, çalışmaların, metro çalışmaları nedeniyle Fatih Caddesi üzerinde deformasyonlar oluşması, ayrıca güzergahta şeritlerin yetersiz ve düzensiz olması sebebiyle, trafik akışındaki olumsuzluklara son vermek için yapılacağını bildirdi.

Yetkililer, Fatih Caddesi’nin yaklaşık 1 kilometrelik kısmında yapılacak asfalt yenileme ve yol genişletme çalışmasının trafikte problem yaşanmaması açısından kısmi olarak gerçekleştirilip, en kısa sürede tamamlanacağını kaydetti. Trafiğin aksamaması için tek yönde başlatılacak çalışmalar, daha sonra diğer yönde sürdürülecek.

Önceki ve Sonraki Haberler