1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Fenerbahçe'den Serdar Aziz Açıklaması
Fenerbahçeden Serdar Aziz Açıklaması

Fenerbahçe'den Serdar Aziz Açıklaması

Fenerbahçe Kulübü, Galatasaray'a transfer olan Serdar Aziz hakkında açıklama yaptı. Yapılan açıklamada söz konusu oyuncusunun sarı lacivertli takımın hiçbir zaman gündemine gelmediği vurgulandı

A+A-

Fenerbahçe Kulübü, Galatasaray'a transfer olan Serdar Aziz'in hiçbir zaman gündemlerine gelmediğini vurgulayarak, "Oyuncunun menajeri, yöneticilerimizle irtibata geçmiş, oyuncuyla ilgilenip ilgilenmediğimizi sormuştur ancak kendisine, kulübümüzün bahse konu futbolcu ile ilgili bir tasarrufunun olmayacağı bilgisi iletilmiştir." şeklinde açıklama yaptı.

Sarı-lacivertli kulüpten yapılan açıklamada, Galatasaray'ın yeni futbolcusu Serdar Aziz ile ilgili hiçbir transfer girişiminde bulunulmadığı belirtildi.

Basında bu yönde çıkan haberlerin doğru olmadığı vurgulanan açıklamada, "Kulübümüzün Serdar Aziz'i transfer etmek için bir girişimi olmamıştır. Oyuncunun menajeri, yöneticilerimizle irtibata geçmiş, oyuncuyla ilgilenip ilgilenmediğimizi sormuştur ancak kendisine, kulübümüzün bahse konu futbolcu ile ilgili bir tasarrufunun olmayacağı bilgisi iletilmiştir." denildi.

 

Etiketler :
Önceki ve Sonraki Haberler