1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Fetö'nün Darbe Girişimi
Fetönün Darbe Girişimi

Fetö'nün Darbe Girişimi

KIRIKKALE (AA) - AK Parti Kırıkkale Milletvekili Abdullah Öztürk, nöbetçi vekil uygulaması kapsamında partililerle buluştu.AK Parti Kırıkkale İl Başkanlığı'nda gerçekleşen toplantıda...

A+A-

KIRIKKALE (AA) - AK Parti Kırıkkale Milletvekili Abdullah Öztürk, nöbetçi vekil uygulaması kapsamında partililerle buluştu.

AK Parti Kırıkkale İl Başkanlığı'nda gerçekleşen toplantıda konuşan Milletvekili Öztürk, 15 Temmuz gecesi ve sonrasındaki 21 günde meydanlardan bir an bile ayrılmayan vatandaşlara teşekkür etti.

Pazar günü demokrasi nöbetlerinin finalinin yapılacağının altını çizen Öztürk, şöyle konuştu.

"81 ilde meydanlarda final yapılacak. Bizlerde de bu finali 15 Temmuz gecesinden bu yana tavrından ödün vermeyen Kırıkkalelilere yakışır bir şekilde final yapacağız. Devletin içerisinde çöreklenen yapıya karşı devlet ohal ilan etti. Şu anda işlemler kanun hükmünde çıkarılan kararnamelerle yürütülüyor. Şu anda elma ile armudun birbirinden özenle ayrılması gerektiği bir dönem yaşıyoruz. Bu süreçte vatandaşlarımız müsterih olsunlar. Ülkemizin adalet ve hukuk sistemine güvenmemiz gerekmektedir. Orta doğuda küresel güçler tarafından yürütülen yeniden dizayn etme sürecinin son halkası maalesef Türkiye’dir. Milletimiz bu süreçte dik bir duruş sergilemiş, milletinin ve ülkesinin gücünü tüm dünyaya göstermiştir. Türkiye bu süreçten güçlenerek çıkacak. Bizler bir oğlunu şehit verip diğerini de şehit vermeye hazır olan anaların evlatlarıyız. Bu sebeple dünya bunu bir kere daha anlamış, gücümüzü görmüştür” şeklinde konuştu."

AK Parti İl Başkanı Mürsel Akçay da silahların tankların ve bombaların milletin inancına karşı asla galip gelemeyeceğini Türk Milletinin Çanakkale’den sonra tekrar kanıtlandığını ifade etti.

Önceki ve Sonraki Haberler