1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Fetö'nün Darbe Girişimine Tepkiler
Fetönün Darbe Girişimine Tepkiler

Fetö'nün Darbe Girişimine Tepkiler

ANKARA (AA) - Çubuk Ziraat Odası Başkanı Orhan Gülle, Çubuklu çiftçiler ve üreticiler olarak her zaman hükumetin ve devletin yanında olduklarını belirtti. Gülle, makamında düzenlediği...

A+A-

ANKARA (AA) - Çubuk Ziraat Odası Başkanı Orhan Gülle, Çubuklu çiftçiler ve üreticiler olarak her zaman hükumetin ve devletin yanında olduklarını belirtti.

Gülle, makamında düzenlediği basın toplantısında darbe girişimine tepki gösterdi.

Kimsenin Türkiye’ye darbe yapmaya gücünün yetmeyeceğine işaret eden Gülle, her zaman hükumetin ve devletin yanında olduklarını belirterek, bu ülkeye böyle bir ihaneti kimsenin yapmaya hakkı olmadığını kaydetti.

Çubuklu çiftçiler olarak bu Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimini kesinlikle lanetlediklerini belirten Gülle, şöyle devam etti:

"Bu Fetullahçı Terör Örgütü mensupları tarafından düzenlenen kalkışmayla ülkemizin geleceğiyle oynanmaya çalışılmıştır. Allah’ın yardımıyla hükumetin ve milletimizin dik durmasıyla hainlerin, kalleşlerin, alçakların güçleri buna yetmedi. Ülkemizin birliğini, beraberliğini bozmaya güçleri yetmedi. Tüm dünyaya karşı hem ülkemiz hem milletimiz hem de hükumetimiz çok büyük ve güçlü olduğunu bir kez daha göstermiştir. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının da olayın yaşandığı ilk saatlerden bu yana ülkesine ve milli iradeye ne kadar sahip çıktığını hep birlikte gördük."

Önceki ve Sonraki Haberler