1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Fetö'nün Darbe Girişimine Tepkiler
Fetönün Darbe Girişimine Tepkiler

Fetö'nün Darbe Girişimine Tepkiler

SİVAS (AA) - Fethullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimine, Sivas'ın Suşehri ilçesinde toplanan vatandaşlar tepki gösterdi.Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Suşehri İlçe...

A+A-

SİVAS (AA) - Fethullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimine, Sivas'ın Suşehri ilçesinde toplanan vatandaşlar tepki gösterdi.

Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Suşehri İlçe Başkanlığı tarafından, ilçede bulunan Şahinler Camisinde şehitler için mevlit okutuldu.

Burada basın açıklaması yapan Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Suşehri İlçe Başkanı İsa Kuzpınar, 15 Temmuz gecesinde yaşananların darbe teşebbüsü olduğu kadar, aynı zamanda kalleş ve kanlı bir terör saldırısı olduğunu söyledi.

Bu saldırının Türk Milletine karşı yapıldığını ifade eden Kuzupınar, "Demokrasi çok ağır bir imtihandan geçmiştir. Milli İradenin namus ve emanetleri son anda kurtarılmıştır. Milli İradeye sürülmek istenen kara leke yine milletimizin azim ve kararlığıyla temizlenmiştir. Bu mücadele sırasında vefat eden vatan evlatları her daim kalbimizde olacaklardır. Türk Milleti ayrılık kabul etmez. Allah birliğimizi daim etsin."dedi.

Programa İlçe Kaymakamı Kadir Perçi, İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Ahmet Yavuz, Belediye Başkanı Fazlı Yüksel ve Ak Parti İlçe Başkanı Rüstem Yüce'de katıldı.

 

Etiketler : ,
Önceki ve Sonraki Haberler