1. HABERLER

  2. KONYA HABERLERİ

  3. Fetö'nün Darbe Girişimine Tepkiler
Fetönün Darbe Girişimine Tepkiler

Fetö'nün Darbe Girişimine Tepkiler

Darbe girişimine tepki göstermek üzere Beyşehir ilçesinde toplanan vatandaşlara AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı ve Konya Milletvekili Ünal da katıldı

A+A-

KONYA (AA) - Konya'nın Beyşehir ilçesinde Fethullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimine tepki göstermeye devam ediyor.

Beyşehir ilçesi Çarşı Camisi önündeki meydanda toplanarak demokrasi nöbetine katılan vatandaşlara hitap eden AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı ve Konya Milletvekili Ömer Ünal, 15 Temmuz'un herkes için demokrasi bayramı, insanlık tarihi içinde milat olacağını söyledi.

Darbe girişiminin ardından insanların Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın çağrısıyla Türkiye'nin her bir köşesinde sokaklara dökülüp, meydanlara çıktığını dile getiren Ünal, şunları kaydetti:

"Bu hainler, bu milleti anlayamamış. Bu milletin iradesine, namusuna nasıl sahip çıkacağını anlayamamış. Bunu unuttular. Bu hainlerin kafaları da çalışmıyor, onu da söyleyelim. Gelecek günler çok daha güzel olacak inşallah. İnşallah hep beraber Beyşehirimizi, Konyamızı, ülkemizi karış karış ihya edeceğiz ve ümmetin hizmetkarı olacağız. Ümmetin buna beklentisi var. Ümmetin böyle bir Türkiye Cumhuriyeti Devleti'ne, milletine biçtiği rol var. İnşallah Mevlam bu rolü sağlığımızda bizlere gösterecek ve sizler, her biriniz bu tarihi anlara tanıklık ediyorsunuz."

Daha sonra Kuran-ı Kerim tilaveti sunuldu, ilahi seslendirildi, vatandaşlar yapılan dualara katıldı.

Etiketler : ,
Önceki ve Sonraki Haberler