1. HABERLER

  2. BÖLGE

  3. Fetö'nün Darbe Girişimine Tepkiler
Fetönün Darbe Girişimine Tepkiler

Fetö'nün Darbe Girişimine Tepkiler

KARAMAN (AA) - Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi (KMÜ) bünyesinde hizmet vermekte olan iki konferans salonunun isminin değiştirildiği bildirildi.KMÜ'den yapılan yazılı açıklamada, Üniversite...

A+A-

KARAMAN (AA) - Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi (KMÜ) bünyesinde hizmet vermekte olan iki konferans salonunun isminin değiştirildiği bildirildi.
KMÜ'den yapılan yazılı açıklamada, Üniversite Senatosu tarafından 05 Ağustos’ta düzenlenen toplantıda alınan karar doğrultusunda 15 Temmuz’da yaşanan darbe girişimi sırasında şehit düşen Piyade Astsubay Kıdemli Başçavuş Ömer Halisdemir'in adı Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı (SKS) 1 Nolu Salona verilirken, KMÜ 1000 kişilik Konferans Salonunun ismi ise 15 Temmuz Konferans Salonu olarak belirlendiği ifade edildi.
Açıklamada, şunlar kaydedildi:
"Üniversitemiz Senatosu Rektör Prof. Dr. Sabri Gökmen başkanlığında Rektörlük Senato Toplantı Salonunda toplanarak kararlar almıştır. Üniversitemiz Konferans Salonunun isminin ’15 Temmuz Konferans Salonu’ olarak, SKS 1 Nolu salonun isminin ise 'Şehit Ömer Halisdemir Konferans Salonu' olarak belirlenmesine katılanların oy birliğiyle karar verildi."

Etiketler : , , ,
Önceki ve Sonraki Haberler