1. HABERLER

  2. BÖLGE

  3. Fetö'nün Darbe Girişimine Tepkiler
Fetönün Darbe Girişimine Tepkiler

Fetö'nün Darbe Girişimine Tepkiler

Çubuk ilçesinde darbe girişimini protesto eden vatandaşlar, demokrasi nöbetini sonlandırdı

A+A-

Çubuk ilçesinde Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimini protesto eden vatandaşlar, demokrasi nöbetini tamamladı.

Çubuk Belediyesi ile AK Parti İlçe Başkanlığınca düzenlenen etkinlik kapsamında Atatürk Parkı'nda toplanan vatandaşlar, FETÖ'nün darbe girişimini protesto etti.

Kur'an-ı Kerim'in okunduğu etkinlikte vatandaşlara Türk bayrağı, dondurma ve lokma tatlısı dağıtıldı.

Belediye Başkanı Tuncay Acehan, burada yaptığı konuşmada, Çubuklular'ın hiçbir zaman meydanları boş bırakmadığını söyledi.

Vatandaşların, "Söz konusu vatansa gerisi teferruattır" sözünü tüm dünyaya kanıtladığını belirten Acehan, şöyle konuştu:

"Vatandaşlarımız 27 gündür süren nöbeti aynı şevk ve heyecanla bıkmadan, usanmadan sürdürmüştür. Her şey tüm dünyanın gözü önünde yaşandı. Türk milleti dosta düşmana nasıl bir millet olduğunu 15 Temmuz gecesi ve ondan sonra gösterdi. 7'den 77’ye tüm Çubuklular Atatürk Parkı'nı, Kızılay Meydanı'nı ve Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'ni boş bırakmadı. Bu nöbetlerle vatandaşlarımız dününe, bugününe ve yarınına sahip çıkmıştır. 15 Temmuz'un kahramanı tüm milletimizi tebrik ediyorum."

Etiketler : , , ,
Önceki ve Sonraki Haberler