1. HABERLER

  2. EKONOMİ

  3. "Football Manager 2017" Playstore'da Ön Siparişte
Football Manager 2017 Playstoreda Ön Siparişte

"Football Manager 2017" Playstore'da Ön Siparişte

İSTANBUL (AA) - Türk Telekom'un oyun platformu Playstore, Football Manager serisinin son sürümü Football Manager 2017'yi oyunseverlerle buluşturuyor.Türk Telekom açıklamasına göre, Playstore,...

A+A-

İSTANBUL (AA) - Türk Telekom'un oyun platformu Playstore, Football Manager serisinin son sürümü Football Manager 2017'yi oyunseverlerle buluşturuyor.

Türk Telekom açıklamasına göre, Playstore, Football Manager 2017'yi ön sipariş ile müşterilerle buluşturdu. Türk Telekom müşterileri, 90 TL'lik fiyatıyla satışa sunulan Football Manager 2017'yi internet faturalarına ek olarak vade farksız 12 aya varan taksit seçenekleri ile satın alabilecek.

Oyunseveler, ayrıca resmi piyasaya çıkış tarihinden yaklaşık iki hafta önce oyunun tamamen oynanabilir "Beta" sürümüne de erişim kazanacak. Beta sürümünde başlanan tek oyunculu kariyerlere oyunun tam sürümünde devam edilebilecek.

Football Manager 2017'yi ön sipariş veren oyunseverler ayrıca Football Manager Touch 2017'ye de ücretsiz sahip olacak. "Yönetim kurulunu geçersiz kıl", "Kovma yok", "Tüm iş başvuruları", "Milli takım yönetimi" ve "Mücadele" modundan oluşan Touch'ta, transferler ve taktikler yöntemi bağımsız bir oyun olarak da satın alınabilecek.

Football Manager'in 2017 sürümünde 2 bin 500'ün üzerinde gerçek futbol kulübünün yönetimi, sözleşme imzalanması ve transfer edilmesi gereken 500 binin üzerinde futbolcu ve kadronun kontrolü tamamen oyuncunun kararlarına bırakılıyor. Maçlara çıkacak takımların kadroları, ilk 11 seçimi, taktikler, takım içi konuşmalar ve saha kenarından verilen talimatlar da oyuncunun kararlarına göre şekilleniyor. Oyunun en sevilen özelliklerinden olan "3D maç motoru" ise maçların anında canlı olarak izlenebilmesini sağlıyor.

Önceki ve Sonraki Haberler