1. HABERLER

  2. ADS

  3. Gafta Akredite Lâboratuar Çalışmaları
Gafta Akredite Lâboratuar Çalışmaları

Gafta Akredite Lâboratuar Çalışmaları

Gafta Akredite Lâboratuar Çalışmaları

A+A-

 

Gafta akredite lâboratuar çalışmalarımız, çiftçi ve alıcı arasında bir tür hakemlik işlemi görür. Ürünlerin zamanında teslimi, çiftçi ve alıcı arasındaki sözleşmeye uygun olup olmaması gibi kriterler tarafımızdan kontrol edilir. Herhangi bir uyuşmazlığa sebep vermemek için gafta akredite lâboratuar hakemliğimiz sayesinde daha güvenilir ticaret ortamı oluşması sağlanmış olur.

Fosfa Akredite Lâboratuar Hizmetleri

Dünya genelinde tahıl ve yem ürünlerine ait geçerli olan raporları hazırlıyoruz. Analiz raporlarımız, fosfa akredite lâboratuar ortamında analizi yapılan ürünlerin güvenilir sonuçları oluyor. Buğday, tahıl, mısır, yulaf, çavdar gibi ürünlerde bulunan rutubet miktarı, ham protein miktarı, kül oranı ve ham selüloz oranı gibi veriler, raporlarımızda detaylı bir şekilde ortaya koyulur.

Organik Tarım Sertifikası Hizmetleri

Dünyada hızla kabul gören organik tarımın, çevreye zarar vermeden yapılmasını sağlıyoruz. Yerel kaynakların doğru bir şekilde kullanılması ve korunması verilen hizmetlerimiz sayesinde sağlanabiliyor. Organik tarım sertifikası alan tarım işletmeleri daha verimli bir ürün niteliklerine sahip oluyorlar. Ürünleri daha sağlıklı oluyor ve çevreye zarar vermeden etkin bir üretim ağı ile ürünlerini güvence altına almış oluyorlar.

Organik tarım ile uğraşan işletmeler, çeşitli kuruluşlara yaptıkları başvurular sonucunda, organik tarım sertifikası almaya hak kazanırlar. Bu sertifika tüm ürün sürecinde firmalara verilir. Sertifika alan firmaların ürünleri tamamen doğal ve hiçbir kimyasal işlem görmemiş demektir. Ülkemizde Tarım ve Köyişleri Bakanlığı tarafından yetkilendirilen ve bağımsız olan denetleme kuruluşları tarafından bu sertifikalar verilir. Bu kurumlardan bir tanesi de Control Union’dur. Firmamız gerçekleştirdiği sağlıklı analizler ile firmaların ürün kalitesinin artmasını sağlıyor. Firmamız hakkında ayrıntılı bilgilere, www.controlunion.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Önceki ve Sonraki Haberler