1. HABERLER

  2. ADS

  3. Galatasaray’a Yıldızlar Geri Dönüyor
Galatasaray’a Yıldızlar Geri Dönüyor

Galatasaray’a Yıldızlar Geri Dönüyor

Galatasaray’a Yıldızlar Geri Dönüyor

A+A-

Galatasaray haberleri içerisinde en çok dikkat çeken güncel haberlerden biri de yıldız oyuncu Sabri Sarıoğlu’nun sarı kırmızılı takıma geri döneceği yönünde oldu. Galatasaray altyapısında yetişen ünlü oyuncu, sözleşmesini uzatmamış ve Göztepe’ye gitmişti. Ancak gelen son bilgilere göre Galatasaray tekrardan Sabri Sarıoğlu ile anlaşacak. İzmir’de geçirdiği bir seneden sonra kontratı feshedilen Sarıoğlu, 1 seneden sonra tekrardan Florya’ya dönecek.

 

Fatih Terim Transfere Onay Veriyor

Antalya başta olmak üzere bazı Analdolu kulüplerinden de teklif aldığı söylenen deneyimli futbolcu, tüm teklifleri değerlendirse de sarı kırmızı takımına geri dönmek istiyor. UEFA’nın kısa zaman önce getirdiği kadro kısıtlaması sayesinde 25 oyuncuyerine 21 oyuncuyu Şampiyonlar Ligi’ne kayıt yaptıracak olan sarı kırmızılıların minimum 4 alt yapı oyuncusunu kaydettirmesi gerekiyor.Galatasaray haberleri içerisinde taraftarların da büyük bir merakla beklediği bu haber henüz netleşmiş değil.

Sarı kırmızılı ekibin şu an Eray İşcan dışında herhangi bir alt yapı oyuncusu bulunmuyor. Sabri Sarıoğlu’nun futbol kariyerini yine yetiştiği takım olan Galatasaray içerisinde noktalamak istediği söyleniyor. Gelen haberlere göre Fatih Terim de bu transfere çok olumlu bakıyor ve Sabri Sarıoğlu’nu göndermekten yana hiçbir zaman olmadığını söylüyor. Taraftarlar tarafından reyiz olarak anılan Sarıoğlu, takıma dönmek istiyor. Fatih Terim de yaptığı açıklamalarda emektarların her zaman takım için önemli olduğunu söylüyor.

Galatasaray’a 21 Yaşındaki Golcü Önerildi

Galatasaray haberleri içerisinde dikkat çeken bir diğer haber Elmander’den geldi. Eski futbolcu Galatasaray’a bir transfer önerisinde bulundu. 20 yaşında olan Sander Svendsen’i öneren futbolcu sarı kırmızılılara önemli bir teklifte bulundu. Gelişimini tamamladığında çok yüksek fiyatlara satılabileceği söylenen bu oyuncunun sarı kırmızılarda yetişip yetişmeyeceği henüz bilinmiyor. Fatih Terim’e bu teklifi ileten eski futbolcu sadece bununla da kalmıyor listesine başka golcüleri de ekliyor. Fatih Terim’in tüm bu futbolcuları değerlendirmesi ve kısa zamanda netlik sağlaması bekleniyor. Elmander ise daha çok Kuzey ülkelerini taramaya başlıyor ve burada gördüğü başarılı oyuncuları vakit kaybetmeden teknik adam Fatih Terim’e ileterek onun seçeneklerini olabildiğince çoğaltmaya çalışıyor.

 

Önceki ve Sonraki Haberler