1. HABERLER

  2. ADS

  3. Gayrimenkul Değerleme Konusunda Güven, Her Şeydir
Gayrimenkul Değerleme Konusunda Güven, Her Şeydir

Gayrimenkul Değerleme Konusunda Güven, Her Şeydir

Gayrimenkul Değerleme Konusunda Güven, Her Şeydir

A+A-

İhtiyaç gereği ülkemizde son dönemde hızla büyüyen bir iş kolundan söz edeceğiz: “Gayrimenkul Değerleme”. Amerika Birleşik Devletleri’nde dev bir sektöre dönüşen gayrimenkul değerleme, Türkiye’de de önemi günbegün artan bir sektör konumundadır. Gayrimenkul değerleme nedir, diye soracak olursanız, anlatalım. Bazı özel durumlarda, bir arazinin veya konutun maddi değerinin objektif bir gözle değerlendirilmesi gerekmektedir. Bu işi üstlenen kurum tarafsız olmak zorundadır. Ekonomi, mimari, inşaat mühendisliği, harita mühendisliği, şehir planlama gibi pek çok farklı disiplin üzerinde söz söyleyebilecek denli donanımlı olmalı. Diyelim ki bir bankadan kredi almak istiyorsunuz ve bunun karşılığında evinizi teminat olarak gösteriyorsunuz. Bu eve bir değer biçilmesi gerekiyor. Bankanın biçeceği değerle, sizinki arasında bir uçurum olacaktır doğal olarak. Bu anlaşmazlığı ortadan kaldırabilmek için, bir gayrimenkul değerleme uzmanı devreye girer ve hiçbir etki altında kalmaksızın, evin veya arsanın gerçek değerini belirler. Bu iş, uzun yılların deneyimi sonucunda oluşmuş bilgi ve birikime dayanarak, belirli ilkeler ve prensipler çerçevesinde yürütülür. Günümüzde, gayrimenkul değerleme uzmanı neredeyse bir bilim adamı titizliğiyle çalışır.

gayrimenkul2.jpg

İstanbul merkezli bir firma olan Cantekinler Gayrimenkul, bu alanda hizmet vermektedir. Müşteriyle sunduğu güvenle, referanslarıyla, sektörde bilinirliği sürekli artan bir gayrimenkul değerleme şirketidir. Bünyesinde çalışan gayrimenkul değerleme uzmanları, titiz, iyi eğitim görmüş ve güvenilirdir. Dürüst ve güvenilir olmak, bu sektörde en çok ihtiyaç duyulan niteliklerdir. Bu güvenin ispatı ise, Cantekinler Gayrimenkul’ün zengin referans listesidir.

Cantekinler Gayrimenkul, ayrıca “Kentsel Dönüşüm”, “Kira Değer Tespiti”, “Fizibilite Raporu” gibi alanlarda da hizmet vermektedir. Gayrimenkul Değerleme alanındaki referansları arasında, SGK Başkanlığı, İTO, Vergi Dairesi Başkanlığı gibi kurumlar bulunmaktadır. Ayrıca sektörün en büyük müşterisi, bankacılık kuruluşlarıdır. Eğer bu alanda bilgisizseniz, kafanız karışıksa, Cantekinler Gayrimenkul’ü arayın veya internet sitesi üzerinden telefon numaranızı bırakın, sizi arasınlar. Güvenilir ve donanımlı ekibimiz her konuda sizi aydınlatmak için hazır. Deneyimi ve problem çözme becerisiyle, Cantekinler Gayrimenkul titiz çalışır, arsanızın veya konutunuzun gerçek değerini belirler. Hayatınızı kolaylaştırmak için buradayız.

Önceki ve Sonraki Haberler